SLEVA - 5 % pro registrované
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
Newsletter

Nepropásněte novinky, akce a slevy! Můžete se kdykoli odhlásit. 

sleva 5%registrace

05.08.2013
Zprávy od vody

Salmon nebo Stinky

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

Po minulé neúspěšné výpravě jsme  s kamarádem Pavlem opět u vody na novém místě, kde  ještě nikdo z nás nechytal. Co nejrychleji  projíždíme vodní plochu, kde bude nějaké zajímavé místo. Pavel  si našel místo kousek od utopeného keře, hloubka zde byla něco kolem 2m. Moje místo bylo uprostřed  vodní plochy,  kde se dno začalo pozvolna zvedat . Oba dva jsme měli boilie Salmon a Stinky . Místa jsme lehce prokrmovali,  hned po prvním zakrmení nám oběma začaly záběry. Bylo jasné, že se zde nachází plno menších ryb, proto jsem zvýšili množství návnady na lovných místech.

Po první  noci jsme se ani nevyspali, co  bylo záběrů . Z toho se podařilo vytáhnout dva vetší kapry .

Pavel si zvýšil i svůj osobní rekord  (jeho lysec měl 73cm a 8,5kg).  Ten můj něco kolem 69cm a 6kg.

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

Do 10 hod. nám to jezdilo, ale pak se pomalu začalo dělat čím dál tím vetší vedro  a nám přestali úplně chodit záběry. Měli jsme tedy možnost si prozkoumat revír a najít další místa na příští výpravy.  Slunce začalo zapadat a my pokládáme  připravené montáže na další noc.  Tma jako v pytli a záběr nikde: „ možná zato můžou extrémní vedra, která byla přes den?“.  Padla na nás únava, tak jsme šli do spacáku.  Ani ne minutu nato přišla na můj prut jízda . Po neskutečnem souboji  dostat se ze spacáku, jsem měl konečně další rybu na prutě. Po dvou soubojích najednou jsem měl na podložce nádherného šupíka, kterému zachutnal Stinky v obalovací pastě Stinky. Kapr měl 82cm a 10,5kg, první moje ryba přes 10kg letos,  o to mám větší radost. Po vypuštění mého kapra zpět  se začalo odvíjet z Pavlovo navijáku, chytila se další nádherná ryba 68cm 6kg.

Salmon Infinity nebo Stinky ?? Obě nástrahy  zapracovali na 100 %. Nachytali jsme na ně za víkend mnoho kaprů a nemůžeme  s jistotou říci, která z přichutí jim chutnala více. Na tuhle výpravu budeme oba dva dobře vzpomínat .

Za Infinity team Zdeněk Mašek

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

report Slamon nebo Stinky Infinity Baits

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy! Můžete se kdykoli odhlásit.
Zasíláme maximálně jednou za 14 dní.

sleva pro registrované

 

Jsme firma zabývající se výrobou a prodejem návnad a nástrah pro sportovní rybolov.

Naleznete zde ucelený sortiment produktů zaměřených na kaprařinu, feeder a klasickou položenou.

balíkovna

Logo_ONE

 

Kontakty
Logo
www.infinitybaits.cz
Petr Pudil
Copyright © 2012 INFINITY BAITS
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz