- Štítky
- N1
- Monster Crab
- Stinky
- Salmon Infinity
- Pinky
- Smoked salmon
- Nekonečná oliheň
- K2
- Wasabi
- Švestka
- Banana
- Smoothie
- Jahoda/ryba
- Kořeněná játra
- Spearmint
- video
- Oliheň/chobotnice
- Spice/NHDC
- Návody
- salmon infinity
- Fish/NHDC
- Frakfurtská klobása
- Česnek
- Mušle
- jahoda/ryba
- Moruše
- Scopex
- Scopex/NHDC
- Pop Jelly
- Kukuřice
- Anýz
Nepropásněte novinky, akce a slevy! Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- Zprávy - Články - Videa
- Zprávy od vody
- Další body pro N1
Další body pro N1
Využil jsem volného pátku a brzy po ránu k Labi. Rychle jsem vše připravil a mazal se dospat do teplého spacáku. Dlouho jsem ale kvůli prvnímu záběru nespal. Byl to kapřík s váhou 10,5kg. Udělal jsem rychlou fotku, pustil ho a rychle nahodil a dokrmil hrstí boilie. Další záběr na sebe nenechal dlouho čekat. Byl to další kapřík s váhou 13,6 kg Lepší začátek jsem si ani nemohl přát. Během dne pršelo a foukal silný vítr. Odpoledne jsem se ještě dočkal dvou devítikilových kapříků a jednoho kapřího 5 kg miminka. Po nahození jsem opět dokrmil hrstí boilie.
V sobotu přišel krásný 13 kg poledňáček a hodinu po něm kapr s váhou 12,1 kg. Před setměním jsem nahodil montáže na svá oblíbená místa a ke každé montáži jsem přihodil 2 hrstě boilie. Kolem osmé jsem měl opatrný záběr. Podle bojovnosti to vypadalo na malou rybu. Nakonec se z něj ale vyklubal krásný kapr 15,2 kg. Měl jsem z něj opravdu obrovskou radost.
V neděli před odjezdem jsem zdolal ještě dva menší kapry, které jsem už vyháčoval přímo ve vodě.
Víkend u vody jsem si užíval opravdu až do konce. I přes nepříznivý déšť a silný vítr jsem byl maximálně spokojený.
Znova jsem vsadil na jistotu a zvolil boilie N1 18mm tentokrát ve dvou variantách. Buď dipované v dipu N1 nebo jen obalené v obalovací pastě N1. Na montážích samozřejmě nesměla chybět POP UP nuggeta N1.
Za Infinity team Tomáš Popelka












