Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

09. 04. 2023 | Zprávy od vody 2023

Březnové zahájení

report Březnové zahájení

Třetí březnový víkend jsem vyrazil na Bártova jezera u Hradce Králové. Počasí bylo větrné, ale sluníčko chvilkami zahřálo moc hezky. Rád z jara používám jemnější metody a feeder je na to ideální. Po zabydlení se v chatičce jsem povařil řepku, namočil method směsi i method feeder peletky. Krmítkové směsi jsem zalil Liver Aktivem Nekonečná oliheň a tekutou potravou CSL liquid od Infinity Baits. Z připravené směsi jsem si vytvořil krmné koule na zákrm pro feeder. Pak už nezbývalo nic jiného než konečně nahodit své pruty do vody.

report Březnové zahájení Infinity Baits report Březnové zahájení Infinity Baits

Rozkrmil jsem si dvě místa, obě byla pod hranou břehu v hloubce kolem  5 – 6 m. Jedno feederové a druhé, na kterém jsem chytal na boilie menších průměrů a nebo s využitím pop nástrah. Zvolenou příchutí byla moje mnoho let oblíbená Nekonečná oliheň a druhá příchuť byla Kukuřice. Poprvé jsem vyzkoušel method peletky a musím říct, že ve vodě skvěle fungují.

report Březnové zahájení Infinity Baits

report Březnové zahájení Infinity Baits

Netrvalo to dlouho a první kapřík byl v podběráku na kukuřičnou Pop Jelly. Aktivita ryb byla nečekaná a mě se za víkend podařilo ulovit přes 20 kaprů. Fotoaparát mi ale bohužel vypověděl službu, a tak jen několik ,,mobilovek,, mi bude připomínat parádní víkend u vody. Záběry přicházely tak nějak v průběhu celého dne, ryby byly nádherné, zdravé a po zimě ve skvělé kondici, takže jsem si souboje s nimi opravdu užíval.

report Březnové zahájení Infinity Baits

Volba příchutě Kukuřice a Nekonečné olihně se ukázala jako správná a ryby je s chutí vyhledávaly. Na feeder bylo záběrů více, ale i na klasické boilie záběry přicházely, takže jsem si první víkend na rybách moc užil.

Za Infinity team Dušan „Vlček“ Vlk

report Březnové zahájení Infinity Baits