Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

04. 09. 2019 | Zprávy od vody 2019

Poprvé na Labi s IFB

report Poprvé na Labi s IFB Infinity Baits

Letošní dovolenou jsem se rozhodl trávit s klukama u vody. Domluvili jsme se, že společně vyrazíme na Labe a k nám na Sázavu. V úterý jsme vyrazili na, pro mě neznámé místo na Labi, kde se k nám připojil kamarád Igor. Připravili jsme vše důležité a začali lovit. Já s Igorem na boilies a děti na jejich oblíbený feeder.

report Poprvé na Labi s IFB Infinity Baits report Poprvé na LAbi s IFB Infinity Baits

Večer přišel záběr od břehu a vytáhli jsme prvního kapra. Měli jsme z něho velikou radost, nebyl sice nijak velký ale první ulovený na kuličku od IFB na Labi. Děti mezi tím ulovily i nějaké ryby na feeder a povedl se dokonce úhoř. Ještě se povedlo pár dalších kaprů, ale byli to pouze mrňousové. Jako nástraha se nám nejvíce osvědčilo boilies N1 a K2 a klukům na feeder krmítkové směsi a nástrahy z našeho feederového programu.

report Poprvé na Labi s IFB Infinity Baits report Poprvé na Labi s IFB Infinity Baits report Poprvé na Labi s IFB Infinity Baits

Po návratu domů jsme druhý den vyrazili na naší nejoblíbenější řeku a to Sázavu. Kluci si nahodili feeder a já si užíval chvilku klidu jejich pozorováním. Ryby jim braly a odměnou byl pěkný kapřík. Tak zase někdy od vody nashledanou.

Za Infinity team Vláďa Kříž a klučíci