Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

30. 05. 2021 | Zprávy od vody 2021

Na skok u přehrady

report Na skok u přehrady Infinity Baits

Už více než týden jsem si krmil zajímavé místo na nedaleké menší řece, kterou jsem měl v plánu už delší čas prozkoumat a zjistit, co za krasavce zde plave. Bohužel dva dny před plánovaným odjezdem se řeka rozvodnila a proto jsem musel vymyslet jinou alternativu.

report Na skok u přehrady Infinity Baits report Na skok u přehrady Infinity Baits

Volba padla na nedalekou přehradu, kterou jsem před pár lety hojně navštěvoval a nachytal tu spoustu nádherných kaprů. Na jednu noc jsem vyrazil společně s bráchou Přemkem a kamarádem Pikym. Času u vody sice nebylo moc a proto jsme nezaháleli. Na pravý prut jsem nastražil moji osvědčenou kombinaci N1 na panáčka a na levý zkouším single kouli K2 boostrovanou v Liver Activu a Power dipu GLM.

Hodinu po zavezení dostává Piky záběr na N1ku a zdolává prvního, cca šedesátku. To nám dává naději do následujících hodin. Po delší době dostávám záběr do padáčku a zdolávám pěkného 11,4kg těžkého šupíka, který neodolal K2ce.

Vzápětí dostává opatrný záběr brácha a zdolává nádherně stavěného šupináče o váze 14,7kg na Smoked Salmona s popkou Monster Crab.

report Na skok u přehrady Infinity Baits report Na skok u přehrady Infinity Baits

Takový průběh asi nikdo z nás nečekal, o to větší radost máme. Ráno ještě zdolávám jednoho osmikilového krasavce a za zmínku rozhodně stojí i nádherný řádkáč, který se vyloženě nechtěl fotit a zdrhl mi z podložky dřív než bylo v plánu.

Přesnočku jsme si maximálně užili a už se těšíme na první letošní delší výpravu.

Za Infinity Team  Libor Kratochvíl