Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

MONSTER CRAB V AKCI

19.5.2020

report Monster crab v akci Infinity Baits

Začalo jedno z mých nejoblíbenějších období na lov kaprů. Ale kvůli momentálním podmínkám, kdy má plno lidí volno a nemusí chodit do práce, se břehy zaplnily rybáři a cyklostezky lidmi. To pro mě bohužel nebyla pozitivní zpráva a hned mi bylo jasné, že klid u vody budu mít jen ve večerních hodinách.

report Monster crab v akci Infinity Baits report Monster crab v akci Infinity Baits

A tak jsem začal pravidelně navečer předkrmovat vytipované místo, které jsem 2x týdně navštěvoval na pár hodin i s pruty. Ryby se mi povedlo perfektně trefit a hned první vycházku, která trvala jen 5 hodin, jsem chytil dva kapry. Chvilinku po setmění, si předem předmočeného Monster craba vyhlídl mohutný šupináč s váhou 13,90kg. Start byl perfektní a aktivita ryb na hladině řeky napovídala, že i finish by mohl být dobrý. A taky že byl. Kolem 23. hodiny přichází opatrný záběr a po dlouhém souboji podebírám druhého kapra. Po zvednutí ryby z vody, mi je hned jasné, že se jedná o dost těžší rybu, než byl první kapr. Do 18ti kil, mu chybělo sníst jen pár kuliček craba, který opět ukázal svou sílu.

report Monster crab v akci Infinity Baits report Monster crab v akci Infinity Baits

Od další vycházky aktivita ryb hodně klesla, ale vždy se mi povedlo ulovit aspoň jednoho kapra, který mi vždy zvednul náladu i v tomto pochmurném období. Na jedné výpravičce mi dělala společnost i má žena, která si tím konečně mohla udělat první zápis docházky v povolence a hned si i ulovila jednoho hezkého šupíka.

Za Infinity team Tomáš Sekera

report Monster crab v akci Infinity Baits