Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

RYBAŘENÍ SE ŠKOLOU

16.7.2019

report Rybaření se školou Infinity Baits

Už se stalo každoroční tradicí, že pořádám pro moje děti a jejich spolužáky rybářský výlet k vodě. Letos jsme to poprvé udělali u místní řeky a naše rozhodnutí to udělat právě u ní bylo nejlepší, co jsme mohli udělat. Ještě před příchodem dětí jsme s klukama připravili to nejnutnější, nahodili jsme pruty a čekali na příchod zbytku třídy. Po příchodu jsme si chvilku povídali o rybách, rozdali jsme dárky, které pro nás připravili naši kamarádi Dušan Hýbner a majitel firmy IFB Petr Pudil, za což jim moc děkujeme.

report Rybaření se školou Infinity Baits report Rybaření se školou Infinity Baits report Rybaření se školou Infinity Baits

 

Pak už jsme se věnovali lovu ryb a několik se nám jich povedlo i ulovit. Chytili jsme několik krásných kapříků, cejnů, plotic a ouklejí.

Celé dopoledne jsme si to s dětmi užívali a před odchodem zpět do školy na oběd jsme se domluvili s paní učitelkou, že si to za rok opět zopakujeme. Když děti odešly, uklidili jsme kolem sebe na břehu drobný nepořádek a pokračovali jsme v lovu. Kluci se věnovali lovu na feeder a já připravil svoje vybavení. Na oba pruty jsem dal své oblíbené nástrahy, ke kterým jsem na PVA nit ještě přidal pár kuliček a nahodil.  Do prostoru jsem nastřílel pár kuliček prakem a čekal, co se bude dít.

report Rybaření se školou Infinity Baits report Rybaření se školou Infinity Baits

Asi po dvou hodinách se na nás přišli podívat bráchové a chvilku po jejich příchodu to přišlo. Ta chvíle, na kterou čeká každý z nás. Jemné zachvění špičky prutu přešlo v neskutečnou jízdu přes brzdu a hlásič si zase po dlouhé době pořádně zazpíval. Po krátkém souboji se u břehu ukázal nádherný kapr. Ještě jednou udělal krátký výpad, ale pak už se nechal podebrat. Kaprovi zachutnala 20 mm kulička boilies N1, ke které jsem přidal Pop-Up stejné příchutě.

report Rybaření se školou Infinity Baits

Tato nádherná ryba ukázala, že jsou v naší krásné řece ještě taková překvapení, pro které tohle vše děláme a co nás baví. I když to spoustu lidí nechápe a tvrdí, že jsme blázni.

Za Infinity team Vláďa Kříž