Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

POSLEDNÍ LETNÍ VÍKEND

21.10.2018

Report Poslední letní víkend Infinity Baits

Poslední letní víkend byl pro mě jasná volba vyrazit s manželkou k vodě. A protože hlásili změnu počasí moc jsem se k vodě těšil. To co večer přišlo jsem nečekal. Začal foukat silný vítr a přišla bouřka. Bouřka trvala asi hodinu a poté nastal klid.

První večer moc záběrů nebylo, povedlo se ulovit jen pár karasů, ale na pořádný záběr jsem stále čekal. První kapr zabral až druhý večer, ale nebyl nijak velký. Neměřen a nevážen putoval zpátky do řeky. Pak to přišlo, pomalý rozjezd a pak neskutečný souboj. Po zdolávačce do podběráku vklouzl nádherný kapr s váhou 15,5kg a 98 cm. Po rychlém zvážení a změření byl puštěn zpátky do vody.

Report Poslední letní víkend Infinity Baits Report Poslední letní víkend Infinity Baits

Pro tuto výpravu jsem zvolil osvědčenou N1 s pop up N1 a na druhý prut nasadil dvě kuličky wasabi 18 mm. A právě wasabi splnilo svou funkci a zabral na něj tento nádherný kapr.

Report Poslední letní víkend Infinity Baits Report Poslední letní víkend Infinity Baits

Byl to povedený víkend, při kterém jsem se si posunul hranici osobáku na mé oblíbené a domovské řece Sázavě. Děkuji svatému Petrovi za nádhernou rybu a šupinatému kamarádovi za urputný souboj. Doufám, že se zase někdy setkáme. Ale ne hned, ne hned.

Za Infinity team Vláďa "Ponty" Kříž