Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

ZASE JINDE

28.12.2017

report Zase jinde Infinity Baits

Kapr 15kg na boilies Stinky

Podzimní počasí už je v plném proudu. A já mám možnost vyrazit na víkend k vodě.

Vyrážím na vodu, kterou teprve objevuji a našel jsem opět jiný úsek. S sebou mám boilies Stinky, které dobře pracuje ve studenější vodě, a proto na něj padla volba. Začalo se rychle stmívat, proto jsem jako první vyrazil na vodu osadit bójku a pak až stavěl bydlení. Pruty jsem měl už ve vodě, bydlení postavené a tak přišel čas na grog, ten v tomhle počasí bodne.

report Zase jinde Infinity Baits report Zase jinde Infinity Baits

Do večera se nic nedělo, tak jsem stáhl pruty a šel spát. Ráno po probuzení jsem pruty zavezl zpátky na své místo.  Přes den se mi povedlo chytnout dva cejny, ale kde jsou kapři…? Vybranému místu jsem pořád věřil a jel lehce prokrmit boiliem Stinky. Před večerem jsem převezl oba pruty a sledoval rychlý nástup tmy. S tmou se mi přilepil swinger k prutu. Po přiběhnutí jsem sledoval prut a po chvilkách se jen zamlela špička prutu a nic víc. Zkusil jsem zaseknout a byla tam ryba. Začala pěkně brát, bylo mi jasné, že to bude pěkný kapr.

report Zase jinde Infinity Baits report Zase jinde Infinity Baits

Rychle jsem skočil do člunu a vyrazil za kaprem. Po souboji jsem ho dostal do podběráku. Chvilku jsem sledoval kapra v síti a mlčel samou radostí. Po zvážení a odečtení vážícího saku, váha skončila na rovných 15kg. Paráda, krásný podzimní kapr a znovu jsem si potvrdil, že boilies Stinky kaprům opravdu chutná. Po vyfocení jsem kapra pustil zpět a jel znovu zavést dvě 20mm kuličky Stinkyho.  Při skončení lovné doby jsem dojel ještě zakrmit místo. Ráno jsem vytáhl ještě jednoho kapra odhadem tak 7kg. Do odjezdu už jsem záběr neměl. Přišlo balení a odjezd domů.

Za Infinity team Zdeněk Mašek

report Zase jinde Infinity Baits report Zase jinde Infinity Baits