Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

VÍKEND S N1

6.8.2013

report Víkend s N1 Infinity Baits

Letní období je příznačné tím, že ryby nejsou příliš aktivní a veškeré revíry jsou doslova obsypány rybáři. Proto mi to k vodě netáhne tak jako na jaře a na podzim. Přesto jsem neodolal a vyrazil jsem na své místečko na řece. Předpověď počasí nebyla moc příznivá, ale doufal jsem, že se mi nějakou rybu povede  chytit.

Tento víkend jsem se rozhodl zasvětit boilies N1, které je zaměřené svým složením na selektivní chytání větších ryb a já doufal, že mě baby-kapříci nebudou moc otravovat. K boilies jsem přibalil obalovací pastu, booster stejné příchuťové řady. Zároveň jsem si namíchal Method mix Spices/NDHC, přihodil hrst pstružích pelet, zalil boostrem N1 a pro větší atraktivnost přilil Liver Activ Dead Fish. Vše jsem důkladně promíchal a vzniklým mixem jsem naplnil PVA. Chytal jsem na boilies velikosti 24 mm, které jsem obalil Obalovací pastou N1, přidal 3 kuličky na PVA a k tomu všemu pověsil na háček punčošku s namíchaným mixem. Tuto doslova zdařilou sestavu jsem nahodil na předem nalezená místa v toku řeky a přikobroval ještě několik kuliček N1-čky.

Jak jsem předpokládal, záběrů bylo jako šafránu. Voda se líně valila, byla teplá jak doma ve vaně a většina ryb se letargicky ukazovala u hladiny. Prvního záběru jsem se dočkal v noci. Nesmělé pípnutí se změnilo na plynulou jízdu a já po chvíli zdolávání uložil na podložku pěkného 8-kilového kapra. S takovou rybou se nemá smysl fotit, tak jsem si ho cvaknul jen na podložce a pustil ho zpět do vody. Dalšího záběru jsem se dočkal v ranních hodinách. Jízda opravdu zběsilá, kapr mi nedal ani metr zadarmo, po pravdě jsem si do poslední chvíle myslel, že bude větší, než mnou posléze naměřených 10,2 kg. Byl to opravdu krásný, zdravý a bojovný lysec.

I když byl víkend na záběry spíše slabší, užil jsem si ho parádně, ale nebudu lhát, že už s těším na podzim, na ochlazení, na větší klid u vody a na více aktivní ryby.

Za Infinity team Mirek "Miky" Gabriel

report Víkend s N1 Infinity Baits report Víkend s N1 Infinity Baits report Víkend s N1 Infinity Baits report Víkend s N1 Infinity Baits