Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

JAKUB BRANDŠTÝL

Profil Jakub Brandštýl

 

Ročník: 1988

Chytá od: 10ti let

Bylo mi tuším 7 let, když jsem začal s taťkou sedávat na jeho lodi a na šnečka z kůrky chleba s bambusákem v ruce proháněl skaláky okolo rákosí. Byli to krásné časy, to poznávání, pozorování splávku jak se celý chvěje a já napnutí jako struna čekající až se potopí pod vodní hladinu. Asi jako každý rybář jsem zkoušel občas vláčet, někdy na řasu pod jezem zlákat pěkného tlouště ale už tenkrát pro mě byli kapři číslo jedna. Pravda je, že se mamka smála, když sem si do kukuřičného šrotu se strouhankou přisypával kokos, trošku cukru nebo třeba vymačkával česnek ale já už tenkrát věřil tomu, že když krmení kapříkům trošku ovoním a ochutím, že jim to bude hned víc chutnat.

Od toho malého kluka sedícího na lodi utekla už pěkná řádka let a jak jsem rostl já, tak rostly i zkušenosti v mém milovaném koníčku. Když mi bylo 17 let a já se seznámil s metodou lovu na vlas a se samotnými zázračnými kuličkami, tak už mi bylo jasné kam povedou mé další kroky a kde ukojím mou touhu laborovat s nástrahami na kapry.

Teď už můžu říct, že jsem strašně rád za cestu, kterou jsem se vydal. Díky kaprařině jsem poznal a stále poznávám skvělé lidi.

 

Jdi na přehled členů

 

Zprávy z výprav:

12.7.2012 - VÍKEND NA JAROSLAVI

1.6.2011 - INFINITY TEAM BODUJE