Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

ROZLOUČENÍ SE SEZONOU

30.11.2012

report Rozloučení se sezonou Infinity Baits

Využil jsem ještě celkem obstojného počasí a pár zbývajících dnů dovolené a vyrazil jsem ještě na několik dnů k vodě. Bylo mi jasné, že už to nebude o spoustě ryb, ale zima bude dlouhá, tak jsem chtěl využít poslední možnost být ve společnosti parťáka a pokud se povede, i kaprů.

S sebou jsem měl několik druhů boilies z dílny Infinity Baits: Salmon Infinity, Stinky, N1, Spearmint a v neposlední řadě novinku na příští sezonu Krab. K tomu všemu dipy, obalovací pasty a boostery. Rozhodl jsem se boilies střídat a zkoušet, co kaprům v celkem studené vodě na konci listopadu přijde k chuti.

Záběry přicházely ojediněle, většinou brzy ráno, nebo v pozdní odpoledne a byly velmi opatrné. Většinou šlo jen o popípnutí, na které se muselo okamžitě reagovat. V mé nevelké radosti většinou od menších ryb 6-8 kg, takže jsem je vypínal přímo u podběráku ve vodě. Proč takové ryby trápit na podložce? Přesto se pár ryb na podložku podívalo, ale šlo o ryby kolem 10 kg. Nejvíc záběrů přicházelo na Salmona, Spearmint a jak je poslední týdny tradicí, na Kraba. Ten je v kombinaci s obalovací pastou opravdu mocnou zbraní ke zdolání pěkného kapra.

Jsem opravdu rád, že jsem využil této poslední možnosti se dostat vodě, ač mi štěstí nedopřálo si zdolat váhově zajímavější rybu, tak jsem rád, že jsem ještě vyjel a už se těším na další sezónu.

Za Infinity Team Mirek „Miky“ Gabriel

report Rozloučení se sezonou Infinity Baits