Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

VÍKENDOVÉ NOKTURNO

20.11.2012

report Víkendové nokturno Infinity Baits

Po čtrnáctidenní pauze jsem se rozhodl navštívit své oblíbené místo na řece. Bylo mi jasné, že podzim už pokročil ke svému konci a s nástupem zimy už půjde jen o ojedinělé záběry, pokud nějaké budou.

Vsadil jsem z tohoto důvodu na velmi střídmé krmení, ke každé montáži jsem přidal PVA se 3-4 kuličkami boilies a tomu punčošku s betainovými a pstružími peletkami velikosti 4-6 mm zalitými boostrem. Na háček jsem nastražil 18mm boilies „Krab“ z dílny Infinity Baits, tyto kuličky jsem samozřejmě použil i na PVA. Nastraženou kuličku jsem pro větší atraktivitu obalil v pastě stejné příchutě.

Záběry přicházely ve velkých časových intervalech a spíše od menších ryb. Ryby ale byly v perfektní kondici, nádherně zbarvené a z každé jsem měl obrovskou radost. Krab opravdu funguje i ve studené vodě a dokáže kapra vyprovokovat k záběru.

Rozhodně i v tomto pozdním podzimním počasí stojí zato vyjet k vodě a pokusit se nějakou tu rybičku zdolat. Určitě to nebyla moje poslední letošní výprava a už se zase těším k vodě.

Za Infinity Team Mirek „Miky“ Gabriel

report Víkendové nokturno Infinity Baits