Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

01. 05. 2017 | Zprávy od vody 2017

Velikonoční profoukaná pískovna

Report Profoukaná velikonoční pískovna Infinity Baits

Karp 14,8kg na boilies Nekonečná oliheň

S manželkou Blankou jsme vyrazili zahájit letošní kaprařskou sezónu pro nás trošku netradičně o velikonočních svátcích a to na Roudnickou pískovnu. Čekal nás tedy krásný prodloužený víkend od pátka do pondělí. Pískovna nás uvítala opravdu čerstvým a silným větrem, který vydržel po celou výpravu a foukal přímo na nás. Známý kolotoč - připravit pruty, stojany a zakrmit, se rozběhl na plné obrátky. Na levé straně od nás víme o dobrém místě zhruba na 70metrech, a tak kde nejdříve zakrmuji spombem se směsí řepky, drceného i půleného boilie řady BASIC SPICES a POMERANČ. Pod háčky jsem přichystal naboostrované dumbelsky i boilie s příchutěmi Nekonečná Oliheň, Stinky a N1.

První záběry přicházejí od cejnů, ale již před 18hodinou na dumbelsku a popku Nekonečné Olihně přichází první razantnější záběr. Krásný souboj, po kterém na podložce končí šupináč 90cm a 14,8kg nám vlévá optimismus do žil.

Report Profoukaná velikonoční pískovna Infinity Baits Report Profoukaná velikonoční pískovna Infinity BaitsKapr 12,4kg na boilies Stinky

Blížila se devátá hodina večer a signalizátor dával znamení o jízdě. Desetikilový kapr šupináč, kterému zachutnal Stinky, byl zdokumentován a vrácen do svého domova. Ráno v 5:30 nás probírá záběr a já vím, že STINKY opět zlákal rybu k záběru. Krásně bojovný 12,4kg vážící a 86cm dlouhý lysec nám udělal velkou radost.

Report Profoukaná velikonoční pískovna Infinity BaitsReport Profoukaná velikonoční pískovna Infinity BaitsKapr 13,5kg na boilies N1

Nadšeni třemi kapry na začátku výpravy dále krmíme a nahazujeme. Kapři ale pravděpodobně změnou počasí přestali úplně reagovat na cokoli, co jsme jim podstrojovali. Přicházely záběry krásných cejnů atakující 60cm a také jeseteři s mírami 90-100cm. Jesíkům nejvíce chutnala příchuť SMOOTHIE.

V den odjezdu konečně přichází záběr na N1. V dešti zdolaný a nafocený 13,5kg vážící lysec s 86cm byl krásnou tečkou na závěr. Čtyři kapři, čtyři jeseteři a nespočet krásných cejnů, byl nádherným zahájením sezóny. Krásné chvíle od vody přejí Vlčáci.

Za Infinity team Dušan "Vlček" Vlk

Report Profoukaná velikonoční pískovna Infinity Baits Report Profoukaná velikonoční pískovna Infinity Baits Report Profoukaná velikonoční pískovna Infinity Baits