Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

22. 01. 2020 | Zprávy od vody 2020

Vánoční hody

report Vánoční hody Infinity Baits

Koncem listopadu jsem měl v plánu ukončit kaprařskou sezónu a poslední měsíc roku, se už věnovat jen dravcům. Vedlo mě k tomu, především pracovní vytížení a s tím související nedostatek času. No, nakonec jsem se ani těm dravcům téměř nevěnoval. Když už bylo po všem, tom vánočním šílenství, tak mně tato teplá zima přiměla oprášit kaprové pruty a ještě párkrát se vydat k vodě.

report Vánoční hody Infinity Baits report Vánoční hody Infinity Baits

Jednalo se, téměř už klasicky, o krátké několika-hodinové vycházky. První byla dva dny před Štědrým dnem a hned jsem měl několik záběrů. Bohužel, jsem ze tří záběrů proměnil jen jeden. Navíc se jednalo o snad nejměnšího kapra, který zde plave.

report Vánoční hody Infinity Baits report Vánoční hody Infinity Baits

Den po Vánocích, jsem se opět dostal k vodě. Ikdyž se teplota vzduchu i vody pohybovala jen lehce nad nulou, ryby byly opět při chuti a já si užil parádní zimní lov. Nejspíš, díky změně typu háčku, jsem tentokrát nepřišel ani o jednu rybu a na podložku se podívalo několik krásných kaprů. Boilies N1 rybám opravdu chutnalo a opět se ukázalo, že je to dobrá volba i do studené vody.

Za infinity team Tomáš Sekera