Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

08. 07. 2020 | Zprávy od vody 2020

Úspěch hned zkraje sezóny 2020

report Úspěch hned z kraje sezóny 2020 Infinity Baits

Každý rok si sám pro sebe stanovuju hlavní revír, který chci pravidelně navštěvovat a prozkoumávat po všechna roční období. Má to pro mě jednu velkou výhodu – neztrácím čas rozhodováním o tom, kam pojedu na ryby, a můžu lépe prozkoumat dané prostředí. A většinou se mi i podaří „vydolovat“ z dané vody maximum.

Už druhým rokem chytám pravidelně na boilies od Infinity Baits. Asi jako každý rybář jsem zkoušel i konkurenční více známé nástrahy (Nikl, Sportcarp, LK Baits, Kaprpro, Václavík apod.), ale pravidelnost a úspěšnost záběrů se začala zvedat až právě s Infinity – řekl bych téměř domácími koulemi.

Mezi moje nejoblíbenější příchutě patří Smoked Salmon, Švestka, Banán, Smoothie, N1 a Pinky. Různě tyto příchutě kombinuji dohromady s plovoucími boilies, příp. do PVA. Někdy využívám sílu práškových dipů nebo Krill Activu. A funguje to!

Tento rok jsem se rozhodl pro Lužnici v celé délce pod Táborem. Příroda a počasí mi dovolilo, abych byl u vody už od přelomu února a března. A hned druhá vycházka se pyšnila výborným úlovkem, který jsem ani nečekal. Můj první kapr pro rok 2020 byl tento krásný šupináč okolo 12 kg. Wow!

report Úspěch hned z kraje sezóny 2020 Infinity Baits report Úspěch hned z kraje sezóny 2020 Infinity Baits

Ačkoliv se říká, že ryby nejsou v chladné vodě tolik aktivní, Lužnice s kombinací koulemi od Infinity mi v březnu požehnaly i další krásné úlovky. Byly sice o něco menší než ten první velikán, ale byly to kapři divocí a rozhodně mi nedali nic zadarmo.

V dalším článku se s vámi podělím o jednu květnovou noc na Lužnici, která mi přinesla 6 krásných velkých kaprů a jeden „řádkový“ klenot.

Tomáš Nezbeda