Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

06. 11. 2011 | Zprávy od vody 2011

Upečeni k vítězství

Ve středu 29.10.2011 v 12:00 hod. začal další ze závodů, kterých se účastnil náš Intinity team. Tyto závody se uskutečnily na nádrži Dešná a trvaly nonstop celých 96 hodin. Závody měli prozaický název „Konec legendy nádrž Dešná“. Za Infinity nastoupilo družstvo ve složení Vladimír Emr, Adolf Raisner a Venca Schöner.

Pro tyto závody jsme se rozhodli použít boilies SALMON INFINITY, SPEARMINT a BIG STINK. Začátek závodu se klukům příliš nevydařil. Přes časté záběry měli problém „skórovat“ a rybu úspěšně zdolat. V průběhu 15 hodin jim spadlo 20 ryb a po prvních 24 hodinách závodu byli až na 8 místě s celkovým počtem 39,8kg. Byl čas na změnu montáže. To se povedlo a přes noc nachytali 240 kg ryb, což je katapultovalo na 2 místo. Kluci nepolevili, využili kvalitního krmení a po 72 hodinách byli na zlatém prvním místě s celkovým počtem 519 kg ryb. Vedení si udrželi a v neděli po celkovém součtu, jim vyšlo závratných 906 kg ryb.
Tyto závody pro nás byly zvláštní ještě tím, že došlo k dohodě s týmem CT VU Team. Ten na těchto závodech sice startoval pod svým jménem, ale již s vybavením týmu Infinitibaits. Celkově nachytali 688,9 kg a obsadili krásné 3 tí místo. Na další závody již Luděk Vondruš a Pavel Uhlíř nastoupí jako plnohodnotní členové týmu Infinity.

Za Infinitybaits Petr Pudil