Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

13. 05. 2015 | Zprávy od vody 2015

Únorová řeka

report Únorová řeka Infinity Baits

Letošní zima byla poměrně mírná a tak mi ani datum v kalendáři, které spíše napovídalo výletu na sjezdovku nezabránilo pokusit se udělat záběr v chladné vodě nedaleké řeky. Vybíral jsem klidnější místa v blízkosti překážek a snažil se o co nejjemnější montáž s 15 lb šňůrkou a háčky velikosti 8 -10.

Prakticky jsem vynechal krmení a dával jsem k nástraze jen malinký PVA balíček s nadrceným boilies N1 a velkou hrstí hrubé soli. Nechtěl jsem ryby nasytit a vždy se mi v chladné vydě vyplatilo kapříkům dávat krmení jen na jedno sousto. Pod háček jsem dal dumbless N1 napůl s POP UP dumbleskou stejné příchutě. Na druhou montáž jsem dal Pinky, nadlehčenou válečkem korku.

report Únorová řeka Infinity Baits report Únorová řeka Infinity Baits

V tomto období jsem měl skutečně velmi málo času a proto jsem se snažil za těch pár hodin u řeky z ní vytěžit co nejvíce. Díky vysoce aztraktivním nástrahám na dobře zvoleném místě střídal jeden záběr druhý a občas mi během zdolávání ryby vyjížděl i druhý prut. Chytal jsem krásné zdravé ryby kolem 5-7kg. Celkem se mi tak za 3 krátké vycházky podařilo ulovit více, jak 20 takovýchto kapříků. Při každé z těchto krátkých vycházek se nade mnou řeka za mé úsilí smilovala a darovala mi navíc jednu rybku mezi 8-10 kg.

Za Infinity team Milan Bartoš

report Únorová řeka Infinity Baits report Únorová řeka Infinity Baits report Únorová řeka Infinity Baits