Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Tekuté přísady do boilies

Tekuté přísady do boilies

Mezi tekutými přísadami, jež se užívají zejména při výrobě boilies a s nimiž jde prakticky do nekonečna experimentovat, se dají nalézt i suroviny, které nám mohou pomoci dosáhnout maximální atraktivnosti nástrah. Námi nabízený sortiment tekutých přísad do boilies se skládá z esencí, olejů, tekutých potrav, sladidel, konzervantů a tekutých extraktů. Prakticky v každé kategorii jsou přísady boilies, které by neměly chybět v naší výbavě na ryby, jelikož nám mohou pomoci několikanásobně zvýšit šance na úlovek.

Esence jsou výborným pomocníkem například při zatraktivnění plovoucího boilies a dají se pomocí nich „oživit“ i vymáčené kuličky boilies. Oleje jsou vynikající doplněk našich mixů do PVA punčoch a pytlíků, případně je možno v nich máčet celé PVA punčošky. Pro tento účel doporučuji vyzkoušet zejména red pepper olej. Tekuté potravy se dají použít při přípravě method mixů a sladidla v kombinaci s čistými esencemi jsou doslova zbraní pro maximální zatraktivnění plovoucího boilies, nebo našich PVA sestav, to same platí I pro tekuté extrakty. Konzervantem jde snadno připravit doma konzervované hotové boilies.

Pamatujte, že experimentování se vyplácí a zkoušejte stále nové možnosti prezentace nástrahy. Výsledky se k Vaší spokojenosti jistě zanedlouho na to dostaví.

Jdi na Oleje Infinity Baits Jdi na Tekuté potravy Infinity Baits Jdi na Esence Infinity Baits Jdi na Sladidla Infinity Baits Jdi na Tekuté extrakty Infinity Baits Jdi na Konzervant Infinity Baits


OLEJE

Oleje jsou vynikajícím doplňkem do boilie. Pro kapry jsou dobrým zdrojem energie a boilies dodají chuť, kterou kapři vyhledávají. Z boilies se uvolňují pozvolna a šíří se vodním prostředím. Díky tomu vytváří pro kapry velice přitažlivou pachovou stopu.

Objem balení:  250ml, 5000ml

Zvolte druh:

Jdi na Olej lososový Infinity Baits Jdi na Olej rybí Infinity Baits Jdi na Olej Red Pepper Infinity Baits Jdi na Olej Red Chilli Infinity Baits


TEKUTÉ POTRAVY

Tekuté potravy jsou jedním ze základních stavebních kamenů při tvorbě tekutých aminokompletů pro výrobu boilies. Obsahují různé směsi aminokyselin v závislosti na druhu potravy.

Při míchání tekutých potrav dbejte na vyváženost esenciálních složek potrav v závislosti na složení vaší základní směsi. Jen tak dosáhnete vyváženosti hotového boilies.

Objem balení:  250ml, 500ml, 5000ml

Zvolte druh:

Jdi na Tekutou potravu CSL Infinity Baits Jdi na Tekutou potravu Liver Liquid Infinity Baits Jdi na Tekutou potravu Salmon Protein Infinity Baits Jdi na Krill liquid


ESENCE

Esence jsou přírodního, nebo chemického původu. Boilies dodávají vůni, která se šíří vodním prostředím a láká kapra k nástraze. Námi nabízené esence jsou exklusivní produkty předních evropských firem, jež se touto výrobou zabývají.

Objem balení: 50ml, 250ml

Zvolte příchuť:

Jdi na Esence Moruše Infinity Baits Jdi na Esence Švestka Infinity Baits Jdi na Esence Banán Infinity Baits Jdi na Esence Scopex Infinity Baits Jdi na Esence Jahoda Infinity Baits Jdi na Esence Ananas Infinity Baits Jdi na Esence Kukuřice Infinity Baits Jdi na Esence Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na esenci Frankfurtská klobása Infinity Baits Jdi na Esence Krill Infinity Baits Jdi na Esence Black Caviar Infinity Baits Jdi na Esence Squid/Octopus Infinity Baits Jdi na Esence Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Esence Monster Crab Infinity Baits Jdi na Esence Humr Infinity Baits Jdi na Esence Smoked Salmon Infinity Baits


SLADIDLA

Sladidla mohou být buď přírodního, nebo umělého původu. Přednost umělých sladidel je v mnohonásobně silnější sladivosti oproti přírodním. Přírodní sladidla jsou založena na vysokém obsahu cukrů, proto nebudou mít nikdy tak vysokou sladivost jako ta umělá.

Sladká chuť je jedním z předních atraktorů, jež působí na kapra. Dobře se šíří vodním prostředím a dokáže k vaší nástraze přilákat ryby i z poměrně velké vzdálenosti.

Zvolte druh:

Jdi na Sladidla NHDC Infinity Baits Jdi na Koncentrovaná sladidla Infinity Baits Jdi na Sladidla Melasa Infinity Baits


TEKUTÉ EXTRAKTY

Tekuté extrakty jsou maximálně účinnou přísadou, která by neměla chybět při výrobě boilies. V této kategorii naleznete ty nejdůležitější z nich, red pepper a red chilli extrakt. Všechny tyto extrakty jsou nabízeny v nejvyšší kvalitě bez ředění, díky tomu je zaručena dlouhá životnost a nízké dávkování s vysokým účinkem.

Tyto tekuté extrakty se dají s výhodou použít nejen při výrobě boilies, ale i pro nejrůznější další aplikace např. příprava krmítkových směsí, PVA mixů a mnoha dalších.

Objem balení: 100ml

Zvolte druh:

Jdi na Red pepper extrakt Infinity Baits Jdi na Red chilli extrakt Infinity Baits


KONZERVANT

Náš konzervant je čirý, ber zápachu. Důležitou vlastností je to, že neovlivňuje chuť připravených návnad. Účinně potlačuje tvorbu plísní a konzervuje tak vyrobené nástrahy, které uchová ve „vláčném“ stavu.

Konzervant je plně rozpustný ve vodě a mísitelný s oleji, míchá se s tekutými složkami před aplikací do suché směsi.

Doporučené dávkování: 100-120ml /1kg směsi

Objem balení:  1000ml, 5000ml

Jdi na Konzervant Infinity Baits