Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

26. 05. 2019 | Zprávy od vody 2019

Také já mám zahájeno

report Také já mám zahájeno Infinity baits

Tak tu mám zprávu o první víkendové výpravě letošního roku. Víkend jsem strávil na Vltavské kaskádě. Jako krmení jsem měl připravené boilies N1.

Po příjezdu jsem vyrazil najít místa pro pruty. Hledání mi netrvalo dlouho, protože jsem místa v okolí řeky dobře znal, a tím pádem bylo vše brzy připravené.

Na první prut, který byl v 5m hloubce, jsem nandal boilie N1 s plovoucí dumbbellskou stejné příchuti. Na druhý prut, který byl podél břehu, jsem připravil 20mm kuličku N1 obalenou v N1 pastě.

První záběr přišel sobotní ráno hned hodinu po nahození na samotnou kuličku N1 v pastě. Na podložce se objevil první kapr, který měl přes 10kg. Rychle jsem nahodil prut zpět do vody a lehce dokrmil. Aktivita ryb nebyla nijak velká, občas se přes den něco ukázalo, ale většinou se jednalo o cejny, které nenechala pasta N1 v klidu.

report Také já mám zahájeno Infinity baits report Také já mám zahájeno Infinity baits

Přišel sobotní večer a zbývalo posledních pár hodin lovu, když v tom se mi rozjel prut z koryta, kde jsem měl N1 s pop up dumbbells a po krásném souboji, jsem měl v podběráku dalšího krásného kapra z kategorie 10+. Chvilku po vypuštění kapra se mi rozjel i druhý prut podél břehu a na konci byl zase krásný šupík.

Do konce výpravy už nic většího nepřišlo, ale boilies N1 zachutnalo i menším kapříkům a já si první delší výpravu krásně zachytal.

Za Infinity team Zdeněk Mašek