Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.
google-site-verification: google179284dd45425613.html
       

Úvod » TEKUTÉ PŘÍSADY DO BOILIES

TEKUTÉ PŘÍSADY DO BOILIES

Mezi tekutými přísadami, jež se užívají zejména při výrobě boilies a s nimiž jde prakticky do nekonečna experimentovat, se dají nalézt i suroviny, které nám mohou pomoci dosáhnout maximální atraktivnosti nástrah. Námi nabízený sortiment tekutých přísad do boilies se skládá z esencí, olejů, tekutých potrav, sladidel, konzervantů a tekutých extraktů. Prakticky v každé kategorii jsou přísady boilies, které by neměly chybět v naší výbavě na ryby, jelikož nám mohou pomoci několikanásobně zvýšit šance na úlovek.

Esence jsou výborným pomocníkem například při zatraktivnění plovoucího boilies a dají se pomocí nich „oživit“ i vymáčené kuličky boilies. Oleje jsou vynikající doplněk našich mixů do PVA punčoch a pytlíků, případně je možno v nich máčet celé PVA punčošky. Pro tento účel doporučuji vyzkoušet zejména red pepper olej. Tekuté potravy se dají použít při přípravě method mixů a sladidla v kombinaci s čistými esencemi jsou doslova zbraní pro maximální zatraktivnění plovoucího boilies, nebo našich PVA sestav, to same platí I pro tekuté extrakty. Konzervantem jde snadno připravit doma konzervované hotové boilies.

Pamatujte, že experimentování se vyplácí a zkoušejte stále nové možnosti prezentace nástrahy. Výsledky se k Vaší spokojenosti jistě zanedlouho na to dostaví.

Zvolte druh:

Jdi na Esence Infinity Baits Jdi na Oleje Infinity Baits Jdi na Tekuté potravy Infinity Baits Jdi na Sladidla Infinity Baits Jdi na Tekuté extrakty Infinity Baits Jdi na Konzervant Infinity Baits