Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Suché přísady do boilies

Suché přísady do boilies

Při stavbě vlastních boilies mixů myslete na vyváženost a energetickou hodnotu vyráběného boilies. Používejte kombinace extraktů, ptačích zobů a proteinových přísad. Některé komponenty z této kategorie, ale můžete s výhodou použít i při samotném lovu a je proto dobré, mít je stále po ruce. Jako příklad může sloužit GLM extrakt, kterým jde přímo obalovat boilies, nebo belachan pasta, která může být s výhodou použita do method mixů, případně i PVA mixů.

Jdi na Objemové přísady Infinity Baits Jdi na Rybí a masové Infinity Baits Jdi na Atraktory Infinity Baits Jdi na Ptačí zoby Infinity Baits Jdi na Proteinové přísady Infinity Baits Jdi na Práškové extrakty Infinity Baits Jdi na Barviva Infinity Baits


OBJEMOVÉ PŘÍSADY

Objemové přísady jsou nedílnou součástí všech boilies mixů. Již dlouho neplatí, že objemová složka suché směsi je balastem, který má za účel pouhé zlevnění výsledného mixu. Přinášíme Vám objemové složky té nejvyšší kvality, díky těmto surovinám vyrobíte kvalitní a ekonomicky příznivý mix. Najdete zde produkty z řepky, kukuřice, pšenice a samozřejmě i sóji. Pomocí těchto objemových surovin jste schopni vyrobit nutričně vyváženou směs s parametry vhodnými pro následné zpracování do finální podoby boilies.

Hmotnost balení:  500g, 1kg, 2,5kg, 5kg

Zvolte druh:

Jdi na Pšeničný gluten Infinity Baits Jdi na Řepkový šrot Infinity Baits Jdi na Kukuřičná mouka hrubá Infinity Baits Jdi na Sojová mouka hladká Infinity Baits Jdi na Sojovou extrudovanou mouku Infinity Baits


RYBÍ A MASOVÉ MOUČKY

Rybí moučky jsou součástí většiny Boilies mixů. Obsahují proteiny, tuky, aminokyseliny a jiné látky, které kapři milují a potřebují k vývoji.

Doporučujeme kombinovat více mouček, při zachování optimálních doporučených dávkování.

Hmotnost balení:  500g, 2,5kg, 5kg

Zvolte druh:

Jdi na Rybí moučka 72% Infinity Baits Jdi na Lososová moučka Infinity Baits Jdi na Tuňáková moučka Infinity Baits Jdi na Herinková moučka Infinity Baits Jdi na LT-94 moučky Infinity Baits Jdi na Olihňovou moučku Infinity Baits Jdi na Krill moučku Infinity Baits Jdi na Enzym liver moučku Infinity Baits Jdi na Enzym squid-liver moučku Infinity Baits


ATRAKTORY

Atraktory jsou přísady, které (jak již z názvu vyplývá) našemu boilies dodají atraktivnost. Obsahují různé kombinace koření a látek prospěšných vývoji kapra. Atraktory obsahují rozpustné přísady, které se uvolňují z nástrahy a dokáží kapra přilákat i z větší vzdálenosti.

Boilies dodávají nejen vůni, ale i chuť, která je přinejmenším stejně důležitá.

Hmotnost balení:  250g, 1kg, 2,5kg

Zvolte druh:

Jdi na Robin red Infinity Baits Jdi na Spanish pepper Infinity Baits


PTAČÍ ZOBY

V souvislosti s ptačími zoby se často mluví o obsahu uhlohydrátů. Málo kdo už, ale ví, že je to dnes již prakticky nepoužívaný název pro cukry. Ptačí zoby obsahují široké spektrum látek včetně cukrů, které vysoce zvyšují atraktivnost boilies. Velkým přínosem v našich směsích bude fakt, že zvyšují poréznost struktury boilies a podporují tím uvolňování atraktorů do vodního prostředí.

Jsou hrubší struktury a proto, při dávkování myslete na celkovou pojivost směsi.

Hmotnost balení:  500g, 5kg

Zvolte druh:

Jdi na Red spice seed Infinity Baits Jdi na Yellow Honey seed Infinity Baits


PROTEINOVÉ PŘÍSADY

Proteiny (česky bílkoviny) jsou složené ze základních aminokyselin a jsou stavebním kamenem každého živého organismu.

Proteiny jsou určeny zejména k budování kvalitní svalové hmoty. Pro kapry mohou být zdrojem esenciálních aminokyselin, tedy látek, které si tělo neumí samo vyrobit a musejí být proto přijímány potravou.

Hmotnost balení:  500g, 2,5kg

Zvolte druh:

Jdi na Enzym fish protein Infinity Baits Jdi na Enzym meat protein Infinity Baits Jdi na Sušená vejce Infinity Baits Jdi na Vaječný albumin Infinity Baits Jdi na Vitalakt Infinity Baits


EXTRAKTY

Jsou důležitou složkou každého dobrého Boilies mixu. Tvoří základ atraktivnosti směsi a obsahují důležité látky pro vývoj kapra.

Hmotnost balení:  50g, 250g

Zvolte druh:

Jdi na GLM extrakt Infinity Baits Jdi na Liver extrakt Infinity Baits Jdi na Belachan pastu Infinity Baits


BARVIVA

V posledních letech se nám již několikrát projevilo, že nejen chuť a vůně, ale i barva může být důležitým faktorem při úspěšném lovu kaprů. Zejména při výrobě plovoucích nástrah jsou barvy důležitou složkou, která úspěšnost těchto nástrah podporuje.

Naše barviva jsou netoxická a nijak neohrožují životní prostředí ani ryby. Můžete je použít jak do směsí při výrobě boilies, tak jako barvivo při přípravě method mixů a krmítkových směsí.

Hmotnost balení: 50g

Zvolte druh:

Jdi na Barvivo žluté Infinity Baits