Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod »Pelety, Method mixy » Spod & PVA pelety

Spod & PVA pelety

SPOD & PVA PELETY

Tyto pelety jsou vhodné k přípravě PVA mixů nebo k lokálním krmným kampaním. Tyto pelety mají obdobné složení jako boilies a jsou nutričně vyvážené. Tyto pelety se dají boosterovat  v klasických příchuťových boostrech, tak i v oblíbených Liver aktivech.

Obsahují několik druhů tříděných rybích mouček, ptačích zobů, krevních derivátů, robin redu a dalších aktraktorů. Aminokomplex v těchto peletách je složen z nejkvalitnějších tekutých potrav, atraktorů a olejů stejně jako naše boilies.

Velikost: 4mm, Hmotnost balení: 1kg, 3kg

Zvolte příchuť:

Jdi na Spod & PVA pelety Švestka Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Smoothie Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Pinky Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Banana Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Monster crab Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Stinky Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety N1 Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety K2 Infinity Baits

 

NÁVOD NA PŘÍPRAVU ÚČINNÉHO STICK-MIXU:

Smíchejte tyto pelety a method mix 1:1 a následně zalijte boosterem příslušné příchutě nebo Krill aktivem. Tekutou složku přidejte v takovém množství, aby po zmáčknutí v dlani vznikla pevná hrouda, která se ovšem lehkým pohybem prstů rozpadne.