Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

27. 01. 2020 | Zprávy od vody 2020

Silvestrovská rozlučka

report Silvestrovská rozlučka Infinity Baits

Kdo z vášnivých rybářů, by nechtěl ukončit rok s nahozenými pruty. Jelikož i konec prosince byl poměrně teplý, rozhodl jsem se předposlední noc a poslední den roku 2019 strávit na rybách.

K vodě jsem se dostal až za tmy, kolem půl sedmé večer. V rychlosti nahodil, přikrmil cca půl kilem boiliesu N1 a šel postavit brolly. Teplota se už pohybovala okolo nuly, ale do teplého spacáku se mi vůbec nechtělo. Všude byl klid, v blízkém okolí ani noha, jen občas se z dálky ozval výbuch pyrotechniky, některého z nedočkavců, zítřejších oslav. K mému velkému překvapení, se brzy ozývá příposlech. Voda už byla opravdu ledová, ale kapr bojoval jak v létě. Po parádním souboji, mi končí na podložce dlouhý, dozlata zbarvený šupináč, těsně pod 12kg, který ihned po vyfotografování dostává svobodu.

report Silvestrovská rozlučka Infinity Baits report Silvestrovská rozlučka Infinity Baits

Noc bylo opravdu hodně chladná, ale ranní nához jsem neodložil ani o minutu. A udělal jsem dobře. Brzy ráno, ještě za tmy, přichází série záběrů od kaprů okolo 8kg. Byla to příjemná rozcvička, na čerstvém vzduchu, jelikož každý zimní kapr, mi udělá velikou radost. Na další záběr, jsem si musel pár hodin počkat. Další opatrná jízda přichází až kolem oběda. Posledním kaprem roku, byl další hezký šupináč s váhou přes 10kg. Ořezaná, nijak neupravená 24mm kulička N1 zafungovala opět výborně.

report Silvestrovská rozlučka Infinity Baits report Silvestrovská rozlučka Infinity Baits

Všem slušným rybářům přeji úspěšný rok 2020.

Za Infinity team Tomáš Sekera

report Silvestrovská rozlučka Infinity Baits