Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

22. 06. 2015 | Zprávy od vody 2015

První letošní ryby

report První letošní ryby Infinity Baits

Loňskou sezónu jsem na poslední podzimní výpravě vyzkoušel boilie Infinity Baits, s sebou jsem si vzal Monster Craba a na druhý prut Salmona v průměrech 18mm. Onehdá jsem měl na stejném revíru několik známých a byl jsem tedy v obraze, jak to jde nebo naopak nejde. Nešlo to, nikde, všude totálně mrtvo. Já toho času už měl 2x 10+ a několik menších. A tak jsem si i letos, od Petra objednal nějaké to kilčo úspěšného Monster Craba a Salmona, dipy, plovky atd.

První výpravu jsem podnikl za předpovědi počasí o orkánu a vytrvalých deštích, spojených se sněhem. Byl to konec února a já doufal, že zahájím sezonu jakýmkoliv úlovkem, přiznám se, že by po zimě potěšil i pěknej cejn. :)

Hmm... Ani ten nepřišel. Pouze jsem z**rvil havlinku u člunu při zavážce a pár věcí mi odnesl vítr.

Druhá výprava je dva dny stará, přijel jsem k vodě, naložil věci a tradá na předem vytipovaný flek. Ten byl obsazen a tak jsem si to po vodě mydlil dál a hledal. Po kilometru jsem našel místo a tady se taky utábořil, po celou cestu jsem nepotkal jedinou partu rybářů.

Koryto jsem rozkydlil Crabem, peletami a partiklem, z tohoto místa jsem za dva dny neudělal ani záběr. Na druhý prut jsem zvolil dipovanou kuli Salmon Infinity s plovkou Crab, zanášel jsem ho 50 metrů po pravé ruce a pokládal na délku prutu do kamenů. Tady jsem krmil pouze půleným boiliem a přihazoval pelety. Z této „mělčiny“, no, mělčina to nebyla, bylo tam tak pět metrů hloubka. :) Zkrátka, tahal jsem kapry a mezi klasickou svazovou sortou dorazil i ten jeden, kvůli kterým mě to tak baví! :)

Petrův, Petrův kolegové.

Rejdy Svoboda

report První letošní ryby Infinity Baits report První letošní ryby Infinity Baits report První letošní ryby Infinity Baits