Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Práškové dipy

Práškové dipy

Práškové dipy jsou určené k okamžitému zatraktivnění nástrah. Nástrahu několikrát namočíme a obalíme v práškovém dipu. Vytvoříme tak obal, který se po kontaktu s vodou začne pomalu rozpouštět a uvolňovat atraktory do okolí. Naše Práškové dipy se vyznačují dlouhou výdrží na nástraze.

Základem našich práškových dipů je, GLM extrakt, sladidlo NHDC, kořeněnící extrakty, dále pak podle druhu prášková esence, N-butyric acid a další složky. Tyto dipy jsou navrženy tak, aby maximálně zatraktivnily vaši nástrahu. Právě toto je podpořeno fluoro barvou, která ve vodě vytvoří kolem nástrahy jakýsi výrazný obal a nástrahu tím zviditelní.

Hmotnost balení: 50 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Práškový dip Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Práškový dip Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Práškový dip Vanika Infinity Baits Jdi na Práškový dip Anýz Infinity Baits Jdi na Práškový dip Med Infinity Baits Jdi na Práškový dip Česnek Infinity Baits Jdi na Práškový dip Kukuřice Infinity Baits Jdi na Práškový dip Scopex Infinity Baits


POUŽÍTÍ:

Navlečte nástrahu na vlas, namočte ji krátkým ponořením do vody, oklepejte, aby na nástraze nebyly kapky a vložte ji do Práškového dipu, uzavřete víčko a protřepejte. Postup můžete opakovat několikrát, až do požadované vrstvy. Vytvoříte tím jedinečně atraktivní a neodolatelnou nástrahu!

Po vhození do vody se na celém povrchu nástrahy a jejího okolí utvoří velice atraktivní povlak-gel. Tento gel zněkolikanásobí svůj objem a na nástraze vydrží v závislosti na teplotě a proudění vody až 24 hodin. Použití tohoto výrobku je vynikající volba na všech typech vod, především na rychlé chytání.