Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

Úvod » Carp nuggets (dumbbells) » Potápivé Carp nuggets

Potápivé Carp nuggets

POTÁPIVÉ CARP NUGGETS

Obsahují silné atraktory a exkluzivní esence, které dokáží probudit kapry z naprosté letargie. Dají se použít jako samostatná nástraha, nebo v kombinaci s čímkoli jiným (např. plovoucími fluoro nuggetami). Tato nástraha je vyrobena ze shodné směsi jako příslušné boilies a proto doplňují jednotlivé příchuťové řady.

Nuggety jsou určeny především k zatraktivnění boilies nebo k užití jako samostatnou nástrahu. Jejich válečkovitý tvar pomůže přelstít i ty nejostražitější kapry na extrémně prochytávaných a těžkých vodách.

Nabízíme v průměru: 14 mm, Délka: 18 mm, Hmotnost balení: 100g

Zvolte příchuť:

Jdi na Carp Nuggets dipované Švestka Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets Smoothie Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Pinky Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Banana Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Nekončná oliheň Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Monster Crab Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Stinky Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované N1 Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované K2 Infinity Baits