Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

Úvod » Plovoucí boilies » Pop Up boilies

Plovoucí boilies / Pop Up boilies

POP UP BOILIES

Naše Fluoro pop-up boilies vyrábíme ve stejných příchutích jako potápivé. Vyznačuje se velice dobrou vzplývavostí, kdy vydrží plavat minimálně po dobu 24 hodin, ale standardně mnohem déle. Díky použití vysokých dávek tekutých atraktorů, kořeněných extraktů a aromat jsou pro kapry neodolatelným dráždidlem.

Tyto složky jsou přidávány jak při výrobě tak jsou aplikovány na povrch pro docílení maximální atraktivnosti. Fluoro barva zajistí perfektní viditelnost ve vodním prostředí.

Velikost: 14mm18mm, Hmotnost balení: 50g

Zvolte příchuť:

Jdi na Fluoro POP UP Šveska Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na fluoro pop up Smoothie Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Pinky Infinity Baits Jdi na Fluoro POP UP Banana Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Monster crab Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Stinky Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up N1 Infinity Baits Jdi na Fluoro POP UP K2 Infinity Baits