Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

16. 12. 2018 | Zprávy od vody 2018

Podzimní výpravy

Report Podzimní vycházky Infinity Baits

Koncem října i začátkem listopadu se mi několikrát podařilo podívat k vodě nejen na pár hodin, ale dokonce i přes noc. Počasí bylo podzimní jak z učebnice, a tak mne častokrát doprovázelo pršení i silný vítr. Přesto jsem si ty chvíle u vody neskutečně užíval.

Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits

Kapři brali jednou více jednou méně, ale dá se říci, že jsem o záběry neměl nouzi. Používal jsem hlavně malé nástrahy ve formě „panáček“ nebo samostatné popky umístěné těsně nade dnem. Z příchutí pak hlavně Nekonečnou oliheň, N1 a také Pinkyho, kterého jsem začal vlastně chytat až letos. Pinky mě už letos několikrát velmi příjemně překvapil a rozhodně ho budu brát na své výpravy i nadále. Místa lovu jsem převážně zakrmoval směsí drceného boilie peletek a method mixu, které jsem doplňoval několika kuličkami boilie přelité boostery. Záběry ryb byli úžasné, jejich bojovnost mne velmi mile překvapila a každé zdolávání bylo velkým zážitkem.

Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits

Zdolaní kapři byli nejčastěji v mírách 60-75cm. Snad se ještě letos k vodě dostanu a podaří se mi nějaký podzimní kapří krasavec na závěr sezóny.

Za Infinity team Dušan "Vlček" Vlk

Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits Report Podzimní vycházky Infinity Baits