Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

28. 06. 2017 | Zprávy od vody 2017

Po létech

report Po létech Infinity Baits

Kapr 18kg na boilies N1

Po cca dvou letech, kdy jsem si vzhledem k mému úrazu musel dát od rybařiny nucenou pauzu, jsem si naplánoval 10tidenní rybačku. Chtěl jsem si vyzkoušet, jestli vše zvládnu a budu tak nějak fungovat, protože ještě nejsem na 100% zdráv.

Nejdříve jsem s kamarádem Michalem jel za Petrem do výrobny, kde jsem si vzal 15kg měkčených chytacích pelet v příchutích PINKY, SMOKED SALMON, STINKY a 15 kg boilies stejných příchutí. Ke každému výrobku jsem si vzal i booster, obalovací těsto, práškový dip a esence.

report Po létech Infinity Baits report Po létech Infinity Baits report Po létech Infinity Baits

Ke konci května jsem za 10 dní dostal na břeh jen 3 ryby, od 8 do 18 kg. Dále jsem o 4 ryby přišel ve vázkách a o jednu hodně slušnou rybu, kterou jsem zdolával ze člunu dobrých 45 minut, jsem také přišel. Nedá se nic dělat, i to k rybařině patří a i tím je zajímavá.

Vzhledem k vysokým teplotám a malé aktivitě ryb se nejlépe osvědčila montáž na ZIG-RIG s Carp nuggets dumbbells, se kterým ZIG-RIG funguje báječně. Chytal jsem ve sloupci 5m ode dna. Pár záběrů jsem udělal i na samotné Carp nuggets dumbbells namočené v esencích. Na samotné boilies ze dna jsem záběr neudělal, stejně tak i na panáčka jsem byl bez úspěchu.

report Po létech Infinity Baits report Po létech Infinity Baits

Nejvíce záběrů jsem měl na N1, na kterého jsem chytil i šupináče o váze více jak 18 kg. Dobře fungoval i Smoked salmon, Pinky a Stinky, ale o ryby jsem přišel ve vázkách, jak jsem už uvedl. Salmona jsem měl záběr od ryby, která mě odtáhla na člunu až na druhou stranu jezera. Zdolávání trvalo asi 45 minut ale ryba zvítězila, bohužel se vyřízla.

Byl to prostě super zážitek mít konečně na prutu kapra po tak dlouhé době. A už se těším, až vyrazím na další rybačku.

Za Infinity Team Pavel Weisser

report Po létech Infinity Baits report Po létech Infinity Baits report Po létech Infinity Baits