Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Plovoucí boilies

Plovoucí boilies

Plovoucí boilies se používá zejména ve dvou způsobech nastražení. První variantou je užití samotné plovoucí nástrahy, která se pohybuje v námi zvolené výšce ode dna. Tato výška se nastavuje pomocí délky návazce od zátěže, kterým bývá často plastické olovo, nebo broček. Nejčastější výška ode dna je kolem 2cm, ale je možno nástrahu umístit i mnohem výš do sloupce, či kousek pod hladinu. Druhou možností nastražení je tzv. „na panáčka“, kdy se plovoucí boilies kombinuje s potápivým, tak aby potápivé zůstalo ležet na dně. Výhodnou kombinací je spojení půlky potápivého a půlky plovoucího boilies.

Plovoucí boilies otevírá další možnosti prezentace nástrah a zatraktivnění boilies. Velice dobře funguje na stojatých i tekoucích vodách. Na tekoucích vodách bývá často opomíjeno, ovšem zde díky proudu vytváří pohyb nástrahy a ta se stává, jelikož je kapr tvor zvědavý, pro ryby přitažlivější.

Jdi na Fluoro Pop-Up Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Infinity Baits


POP UP BOILIES

Naše Fluoro pop-up boilies vyrábíme ve stejných příchutích jako potápivé. Vyznačuje se velice dobrou vzplývavostí, kdy vydrží plavat minimálně po dobu 24 hodin, ale standardně mnohem déle. Díky použití vysokých dávek tekutých atraktorů, kořeněných extraktů a aromat jsou pro kapry neodolatelným dráždidlem.

Tyto složky jsou přidávány jak při výrobě tak jsou aplikovány na povrch pro docílení maximální atraktivnosti. Fluoro barva zajistí perfektní viditelnost ve vodním prostředí.

Velikost: 14, 18mm , Hmotnost balení: 50g

Zvolte příchuť:

Jdi na Fluoro POP UP Šveska Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na fluoro pop up Smoothie Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Pinky Infinity Baits Jdi na Fluoro POP UP Banana Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Monster crab Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up Stinky Infinity Baits Jdi na Fluoro Pop-Up N1 Infinity Baits Jdi na Fluoro POP UP K2 Infinity Baits


NATURE POP UP BOILIES

Natural plovoucí boilies je bez esencí a tak si ho můžete snadno přetvořit k obrazu svému. Tato vynikající nástraha obsahuje všechny důležité komponenty, včetně atraktorů pro maximální účinnost.

Pro maximální atraktivitu stačí boilies pokrýt kompaktní vrstvou esence na dobu 8h, ale je možno ho použít i zcela bez esencí. Tím se stane selektivnější a vyhnete se atakům menších ryb.

Velikost: 14, 18mm , Hmotnost balení: 50g

Zvolte druh:

Jdi na Nature fluoro pop-up Oranžová Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Žlutá Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Zelená Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Fialová Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Růžová Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up bílá Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Modrá Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Červená Infinity Baits Jdi na Nature fluoro pop-up Barevný mix Infinity Baits