Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

23. 07. 2015 | Zprávy od vody 2015

Pískovna

report Pískovna Infinity Baits

Svou další výpravu jsem byl nucen posunout vzhledem k tropickým teplotám, které se táhly jak týden před výplatou, a s koulema to nebyla taky žádná sláva. Nezbývalo, než objednat u Petra pořádnou nálož boiliesu a čekat, než se počasí umoudří.

O týden později už byly teploty přijatelné a já mohl konečně vyrazit na mou oblíbenou svazovou pískovnu. Vše jsem měl promyšlené a plán byl jasný - vyndat něco, co je na tuto vodu slušná ryba.

Do vody šlo pět kilo na plochu a pod háček nekonečná oliheň INFINITY BAITS o průměru 24mm. Za kuropění jsem už nedočkavě pokuřoval na břehu a čekal, až opadne mlha a já mohl katapultovat své montáže k mé nenápadné značce. Kolem páté ranní bylo vše tak jak má a já jsem usedl k doušku kávy.

Zhruba kolem osmé hodiny se nenápadně ozvala oliheň, jen tak piánko, pomaličku polehoučku si foxík pohvizdoval. No nedalo se nic dělat musel jsem položit kávu a dát se do práce.

Ryba táhla slušně, ale bohužel dost vpravo, kde seděly drahé masařky. Nedalo se nic dělat musel jsem ze své skrýše ven a jít rybě naproti. Modlil jsem se, ať se jim nezamotá do bambusek, naštěstí vše dopadlo dobře a já jsem podebral krásného devítikilového šupíka. Krásně stavěná a neuvěřitelně bojovná ryba mi dává naději, že za pár let se snad setkáme a bude mít nějaké to kilo navíc.

Infinity Baits - Nekonečná oliheň jednička podtržená.

S pozdravem Lukáš Zahry Zahrádka

report Pískovna Infinity Baits report Pískovna Infinity Baits report Pískovna Infinity Baits