Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Pelety, Method mixy

Pelety, Method mixy

Pelety slouží jako výborná rychle fungující nástraha nebo návnada. Dokáží nachytat kapry i ve velmi krátkém čase. Toho se využije zejména při krátkých vycházkách. Pelety se hodí jak k lovu na klasickou položenou s krmítkem tak i pro „kaprařinu“ s boiliesovou montáží. Měkčené pelety se nám též velice osvědčily při lovu na feeder.

V této kategorii naleznete i nabídku Method mixů. Tato návnada je jedním z nejlepších prostředků k maximálnímu zatraktivnění lovného místa. Je velice vhodný jak na velké krmné kampaně, tak i přípravu stick-mixů do PVA punčoch, kde ho s výhodou můžete kombinovat s našimi PVA peletami a zalévat boostery a Krill activy

Jdi na CHytací pelety Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Infinity Baits Jdi na PVA pelety Infinity Baits Jdi na Halibut pelety Infinity baits Jdi na Melasové pelety Infinity Baits Jdi na Řepkové Pelety Infinity Baits Jdi na Peletový mix Infinity Baits Jdi na Method mixy Infinity Baits


MĚKČENÉ CHYTACÍ PELETY

Tyto pelety jsou velice atraktivní návnadou, ale díky své měkčené hrubší struktuře především nástrahou, která je velice efektivní při krátkých vycházkách.

Obsahují několik druhů tříděných rybích mouček, ptačích zobů, krevních derivátů, robin redu a dalších aktraktorů. Aminokomplex v těchto peletách je složen z nejkvalitnějších tekutých potrav, atraktorů a olejů stejně jako naše boilies.

Doba rozpadu 18mm pelety je cca 5 hodin dle teploty vody.

Velikost: 14mm, 18mm, Hmotnost balení250g, 1kg, 3kg

Zvolte příchuť:

Jdi na Chytací pelety Švestka Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Smoothie Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Pinky Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Banana Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Monster crab Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Chytací pelety Stinky Infinity Baits Jdi na Chytací pelety N1 Infinity Baits Jdi na Chytací pelety K2 Infinity Baits


SPOD & PVA PELETY

Tyto pelety jsou vhodné k přípravě PVA mixů nebo k lokálním krmným kampaním. Tyto pelety mají obdobné složení jako boilies a jsou nutričně vyvážené. Tyto pelety se dají boosterovat  jak v klasických příchuťových boostrech, tak i v oblíbených Liver aktivech.

Obsahují několik druhů tříděných rybích mouček, ptačích zobů, krevních derivátů, robin redu a dalších aktraktorů. Aminokomplex v těchto peletách je složen z nejkvalitnějších tekutých potrav, atraktorů a olejů stejně jako naše boilies.

Velikost: 4mm, Hmotnost balení: 1kg, 3kg

Zvolte příchuť:

Jdi na Spod & PVA pelety Švestka Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Smoothie Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Pinky Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Banana Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Monster crab Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety Stinky Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety N1 Infinity Baits Jdi na Spod & PVA pelety K2 Infinity Baits


PVA PELETY

PVA pelety jsou měkčenou návnadou primárně určenou k přípravě PVA sáčků a punčoch. Tyto pelety mají obdobné složení jako boilies a jsou nutričně vyvážené. Tyto pelety se dají boosterovat  jak v klasických příchuťových boostrech, tak i v oblíbených Liver aktivech.

Obsahují několik druhů tříděných rybích mouček, ptačích zobů, krevních derivátů, robin redu a dalších aktraktorů. Aminokomplex v těchto peletách je složen z nejkvalitnějších tekutých potrav.

Velikost: 4mm, Hmotnost balení: 1kg, 3kg

Jdi na pelety:

Jdi na PVA pelety Infinity Baits


HALIBUT PELETY

Jedná se o velice úspěšné a oblíbené pelety předního světového výrobce. Tyto pelety mají díru pro použití jako nástraha, ale velice se osvědčily i jako návnada. Mnoho úspěšných lovců je umisťuje i jako drť do svých PVA sestav. Pelety obsahují vysoký podíl proteinů a olejů. Vzhledem k množství olejů se hodí jako nástraha zejména do teplejší vody (nad 10 °C). Pelety jsou s dírou k pohodlnému nastražení.

Velikost:  4mm, 14mm, 18mm, 22mm, 28mm

Hmotnost balení: 250g, 1kg, 3kg, 20kg

Zvolte druh:

Jdi na Black Halibut petety Infinity Baits Jdi na Red Halibut pelety Infinity Baits


MELASOVÉ PELETY

Melasové pelety jsou díky své struktuře a ceně ideálním prostředkem pro tvorbu krmných koberců.

Jejich využití naleznete i při výrobě stick-mixů, kdy je můžete s výhodou kombinovat s našimi PVA peletami a method mixy.

Velikost: 8mm, Hmotnost balení: 1kg, 3kg

Jdi na pelety:

Jdi na Melasové pelety Infinity Baits


ŘEPKOVÉ PELETY

Řepkové pelety jsou díky své struktuře a ceně ideálním prostředkem pro tvorbu krmných koberců.

Jejich využití naleznete i při výrobě stick-mixů, kdy je můžete s výhodou kombinovat s našimi PVA peletami a method mixy.

Velikost: 6mm, Hmotnost balení: 1kg, 3kg

Jdi na pelety:

Jdi na Řepkové Pelety Infinity Baits


PELETOVÝ MIX

Peletový mix obsahuje nejoblíbenější druhy pelet ve vyváženém poměru.

V tomto mixu naleznete black halibut, red halibut, kukuřičné, řepkové, melasové a rybí pelety.

Hmotnost balení: 1kg, 3kg

Jdi na pelety:

Jdi na Peletový mix Infinity Baits


METHOD MIXY

Method mix je velice účinnou zbraní při snaze maximálně zatraktivnit lovné místo. Při správném „rozmíchání“ se směs při stlačení v dlani propojí do pevného tvaru, ale lehkým pohybem mezi oběma dlaněmi se opět rozpadne na drobné částečky. Vhodné konzistence je možno docílit jak prostým přídavkem vody, tak použitím různých tekutých atraktorů.

Mezi námi oblíbené způsoby patří příprava mixu pomocí Spice Boosterů a Liver Aktivů.

Hmotnost balení1kg, 3kg

Zvolte příchuť:

Jdi na Method mix Fruits Infinity Baits Jdi na Method mix Spice Infinity Baits Jdi na Method mix Fish Infinity Baits


NÁVOD NA PŘÍPRAVU METHOD MIXU:

K method mixu postupně přidávejte malé množství vody až dosáhnete konzistence, při které umáčknete v ruce kompaktní hroudu, ale lehkým pohybem dlaně se směs opět rozdrolí. Takto připravenou návnadu můžete bez obav nahodit a máte jistotu, že bude fungovat tak jak má.

Pokud mix připravíme bez přídavku vody je možno ho použít jako stick-mix do PVA punčoch, kde doporučujeme tuto směs obohatit o částice boilies a PVA pelet, případně Chytacích pelet.

NÁVOD NA PŘÍPRAVU ÚČINNÉHO STICK-MIXU:

Smíchejte Spod & pva, nebo Pva pelety a method mix 1:1 a následně zalijte Boosterem nebo Krill activem příslušné příchutě. Tekutou složku přidejte v takovém množství, aby po zmáčknutí v dlani vznikla pevná hrouda, která se ovšem lehkým pohybem prstů rozpadne.