Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

PRODUKTOVÁ PORADNA

PORADNA

Potřebujete poradit s produkty INFINITY BAITS ? Zeptejte se nás a my Vám co nejlépe poradíme.

Otázky a odpovědi budou zveřejněny v této sekci.


tlačítko


8.5.2018

Zdravím, chodím jen na krátké vycházky a to 3 max 5 hodin a to Berounka a Vltava v Praze, bez předkrmování... a otázka je, jaký kuličky by jste mi doporučili, jde mi o atraktivitu a záběry než o obr ryby... díky

Kubík

Ahoj, na takto krátké vycházky bez předkrmovani bych doporučil na jeden prut boilie obalené v těště a na druhý bych zkoušel chytaci měkčené pelety, tyto pelety jsou vyrobené ze stejných surovin jako boilie. Obalovaci pasta je nejlepší co se dá použít na rychlé záběry. Z příchutí bych doporučil jednu sladkou a na druhý prut masovou příchuť. Sladkou příchuť bych určitě doporučil Pinky a z masovek Kořeněná játra nebo N1. Přeji mnoho záběrů.

Petr Pudil

 


 

10.3.2018

Dobrý den. Chci se zeptat,které boilies můžu zvolit na řeku Dyji začátkem května a koncem září.Jezdím zde pravidelně každý rok. Někdy uspěchy,někdy bez úspěchu. Jezdívám na čtyři dny. Dále se ptám, které pelety zvolit na celoroční chytání na přehradu na severní Moravě. Od dubna do října. díky za odpověď.

Martin Lorenc

Zdravím, začnu od celoročního chytání na přehradě. Podle mých zkušeností je výbornou celoroční volbou N1. Pevně věřím, že s těmito měkčenými peletami nešlápnete vedle. K tomu bych vybral ještě například Kořeněná játra nebo Smoked Salmon a jako další alternativu něco trochu odlišného, např. Pinky nebo Banán. Vyzkoušet určitě můžete kromě pelet i klasické potápivé nuggety ve zmíněných příchutích, které na krátkých vycházkách s oblibou používám. V loňském roce mi na řece dobře fungovalo boilie N1 a novinka na letošní sezónu K2, určitě by měly šlapat i na řece Dyji. Je to řeka dost nevyzpytatelná a jak uvádíte, jednou to člověk trefí a několikrát se spálí. Určitě bych si vzal i plovoucí nuggety a především na přehradě zkoušel panáčky z pelet a plovoucích nuget. Na řece bych zvolil klasiku a dal jen kouli na dno. Jako zvýraznění skvěle poslouží obalovací pasta, která bude dobře posílat signál proudem. Určitě bych vzal koule ve více průměrech a v případě problémů s menšími rybami nasadil velikost 24 mm. Osobně tuto velikost používám téměř standardně a to i mnohdy 2 koule pod sebe. Přeji hodně úspěchů!

Za Infinity team Rosťa Souček


 

4.9.2017

Zdravím, už se pomalu připravuju na podzimní výpravu a pořád se nemůžu rozhodnout na co chytat ty místní mohykány. Sice mám ještě měsíc čas, ale nemám rád všechno na poslední chvíli. Dali byste mi prosím tip jaké koule by šlapali v říjnu na pískovně Roudnice ? Díky. Ať Vám to jezdí...

Vlasta

Ahoj Vlasto,

Roudnickou pískovnu navštěvuji poměrně často. Výborně mi tam funguje příchuť N1 a Salmon. Dávám i pop up stejných příchutí a ještě to zatraktivním pastou. V poslední době jsem tam měl úspěch i na boilies příchuti Švestka. Ke krmení používám boilies příchuti Basic boilie - Spices/NHDC, které boosteruji.

Za Infinity team Marek Baláš

13.2.2017

Dobrý den,

chytám asi pět let a za tu dobu pořád zkouším různé značky a druhy návnad. Chtěl bych přejít na jednu značku a Váš sortiment se mi líbí. Prosil bych o radu na co chytat v březnu. Pojedu na svazový rybník cca 15ha. Pak dale květen červen soukromý rybník na týden. Děkuji

Jirka

Dobrý den Jirko,
jsme určitě potěšeni zájmem o naše produkty. Váš dotaz je příliš obecný a tak se této roviny budu též držet a odpovím na Váš dotaz také obecně a zkusím poradit dle svých letitých zkušeností.
V březnu se příroda teprve probouzí ze zimního mrazivého sevření (zvlášť letos, kdy je zima obvzlášť intenzivní), stejně tak je to i s příjmem potravy ryb. Ty startují svůj metabolismus a tak v tuto dobu žerou, krom své přirozené potravy, spíše sporadicky. Spíše vyhledávají pamlsky, kterými by si zpestřili svůj obvyklý jídelníček. V tuto dobu bych vsadil na vysoce atraktivní nástrahy, spíše menších velikostí. Použil bych k zatraktivnění boilie pasty, tekuté či práškové dipy. Rozhodně bych sáhl po Chytacích měkčených peletách, které svou strukturou kapry přímo  vybízejí k ochutnání. Žádnou konkrétní příchuť Vám  neporadím,  obsádka každého revíru má své chutě a někde funguje to a jinde zase něco jiného. Nemusíte se ale bát, všechny naše příchutě jsou určeny k celoročnímu použití a tak můžete vybírat podle svých favoritů. Určitě bych ale vybral obě varianty, jak na sladkém, tak masovém základu. V tuto dobu bych krmit spíše střídmě, není účelem kapra nakrmit, ale nějakého chytit ;)
V květnu/červnu je situace už jiná, příroda je v rozpuku a připravuje se na milostné hrátky. Nejinak je tomu u ryb. V tuto dobu bych se už nebál krmit ve větší míře, ale atraktivita nástrah je stále velmi důležitá, zvlášť na soukromých revírech, kde ryby rybáři rozmazlují a ty mají z čeho vybírat. Ohledně příchutě platí co jsem psal výše, je to na Vás, co si vyberete, určitě žádným výběrem nesáhnete vedle. Zkoušel bych boilies na těžko, v kombinaci s plovoucí carp nuggetou či pop-up boiliesem tzv na panáčka. V tomto případě určitě stojí za vyzkoušení kombinace příchutí.
Pokud se chystáte do Prahy na rybářský veletrh For Fishing, určitě se na nás přijďte podívat do stánku Infinity Baits. Nejen že se s produkty můžete seznámit osobně, ale určitě si můžeme popovídat a předat si zkušenosti od vody.
S pozdravem

Za Infinity team Mirek Miky Gabriel


30.1.2017

Dobrý den,

chtěl bych se prosím zeptat, zda-li je boilies řady basic pouze na krmné kampaně nebo se dá použít i jako chytací. Pokud ano, je vhodné na rychlejší záběry? Děkuji za odpověď.

S pozdravem Pavel Suchánek

Dobrý den Pavle,
Basic boilie v jednotlivých příchutích je ekonomická verze boilies, na které jde jak chytat, tak jím krmit. Basic boilie Spices/NHDC (koření) , Fruits/NHDC (ovoce) a Fish/NHDC (maso/ryba) jsou, za použití Boosterů a Liver Activů, výborně kombinovatelné s příchutěmi boilies vyšších řad, získáte tím kvalitní krmný základ k danné příchuti. Když se např. rozhodnu chytat na boilies Kořeněná játra a nastražím ho pod háček, tak ke krmení, jako ekomoničtější variantu, mohu použít Basic boilie Spices/NHDC, které zaliji Boostrem nebo Liver activem Kořeněná játra a tím získám krmné boilies ve stejné příchuti jako je ta, kterou dávám pod háček. Navíc, s použitím Boilie past, Tekutých dipů a Absolute powerů umocním atraktivitu chytacího boilies, takže je daleko větší šance na záběr i při krátkodobých vycházkách. Pokud chci docílit opravdu rychlých záběrů, tak sáhnu po Chytacích peletách, které svými příchutěmi koresponduje s jednotlivými řadami boilies a svou strukturou jsou uzpůsobené právě pro tento druh lovu.

Za Infinity team Mirek "Miky" Gabriel


4.10.2016

Ahoj chlapi, mohl bych vás požádat o radu. Mám v plánu chytat 4 dny na přehradě, pod háčkem vašeho Salmona,Wasabi a Oliheň.Nemůžu se ale rozhodnout,čím zdržet ryby na lovném místě. Red fish pelety a partikl by byl vhodný? Díky moc.

Petr

Ahoj Petře,
pro toto období je výběr boilies určitě dobrá volba. Taktéž Red Fish pelety budou zcela jistě výborný pomocník, který boilies podpoří. Využil bych k tomu potenciálu Basic boilies, které je velmi levné a k tomuto účelu vyráběné. V kombinaci s Boostrem, případně Liver Activem vznikne opravdu kvalitní krmný základ pro úspěšný lov. S partiklem bych byl opatrný, není účelem ryby nasytit, ale přinutit k záběru. Já bych použil řepku, dokáže kapry na lovném místě udržet opravdu dlouho, navíc má tu výhodu, že ho kapři milují a jejich trávicím traktem pouze projde, ale nezasytí. Ostatními druhy partiklu, jako je kukuřice, pšenice a další bych krmil opravdu střídmě. Ať se daří a přeji úspěšné zakončení sezóny

Za Infinity Team Mirek Miky Gabriel


15.9.2016

Dobrý den, s Infinity Baits zatím nemám žádné zkušenosti, ale na konci října jedu na štěrkopískovnu, kde jsem již chytil kapry 100cm a 104 cm . Jaké boilies by jste mi na toto období doporučili.

Děkuji Roman K.

Dobrý den Romane,
předem gratuluji k pěkným kaprům, ale jinak je Váš dotaz velice obecný. Tedy i má odpověď bude obecná. V období podzimu se mi nejvíc osvědčili boilies na masové bázi, osobně preferuji boilies Monster Crab, Stinky a N1, i když nesmím ani opomenout boilies Wasabi, které mě v poslední době velmi mile překvapuje. Já bych vyjel s touto kombinací, kterou bych obohatil o pasty, pop-up carp nuggets, případně klasické pop-up. Je ovšem pravdou, že každý revír, resp. jeho obsádka, může mít různé chutě a kapři třeba, přávě na Vašem revíru preferují raději sladké příchutě boilies, v tomto případě bych určitě zvolil boilies Pinky. Ať se Vám v nadcházejícím podzimu daří a přeji nějakou pěknou "big fish" na prutu.

Za Infinity team Mirek "Miky" Gabriel


4.9.2016

Ahoj, zdravím všechny z Infinity teamu.

Měl bych dotaz ohledně boiliesu. Chystáme se s kolegou na závody na Carp marathon Borek které se konají 28.9-2.10 A měli bychom zájem o vaše boilies a chtěli jsme poradit, jaké boilies nám doporučíte, ať už jde o klasické pop-up nebo krmné? Díky moc za odpověď. Ještě bych se chtěl zeptat, jaká by byla možnost stát se členy vašeho teamu, pořípaďě testerem boiliesu? Předem díky moc za info a budu se těšit na vaší odpověď.

Díky Marek Skuhrovec

Ahoj Marku,
Na soukromém revíru Borek se klukům, kteří zde chytali, nejvíce osvědčilo boilies Stinky a N1. Za použití tohoto boilisu, v kombinaci s Obalovacími pastami, pop up boilies, případně pop-up Capr nuggets, se podařilo nachytat opravdu velké množství krásných ryb. Tyto dvě příchutě na tomto revíru fungují celoročně. Pokud chceš krmit ekonomicky, doporučuji zakoupit Basic boilies Spices/NHDC a Booster, případně Liver Activ příslušné příchutě a boilies dopředu zalít. Basic boilies tuto zálivku ochotně přijímá a tak získáš vysoce atraktivní a levnou variantu krmení.
K druhé části otázky. Cesta do IFB  teamu je samozřejmě otevřená, ale není to krátká cesta, aby ses do teamu dostal, musíš si to zasloužit a něco pro to udělat. V první řadě musíš začít chytat na naše produkty, být úspěšný a umět to tzn. prodat. To znamená napsat takovou zprávu od vody, aby se dala publikovat na webu, případně v nějakém periodiku, nafotit ryby tak, aby byly fotky zveřejnitelné. Za každou zprávu od vody, která bude zveřejněna, dostaneš 10% slevový kupón na další nákup (s registrační slevou celkem 15%) /více info najdeš zde http://www.infinitybaits.cz/infinitybaits/18-VYHODY-REGISTRACE.
Pokud se osvědčíš a pošleš několik zajímavých reportů, resp. zpráv od vody, získáš kupón trvalý  a zároveň statut dopisovatele. Pokud některý ze stávajících členů teamu opustí naše řady, případně se rozhodneme team rozšířit o dalšího člena, je  tento vybírán právě z řad dopisovatelů, na základě jeho aktivity, kvality zpráv a účasti na firemních akcích.

Za Infinity Team Mirek Miky Gabriel


19.6.2016

Ahoj, jakou příchut na hněvkovice a jakou krmnou kampaň tam zvolit teď v červnu? Děkuju Tomáš M.

Dobrý den,
na Hněvkovické přehradě se nám nejvíc osvědčilo boilies Nekonečná oliheň a Pinky. V otázce krmné kampaně bych jedno místo rozkrmil více a druhé méně, ve větším zákrmu je šance na větší množství záběrů, i když třeba od menších ryb, v menším zákrmu bude četnost záběrů menší, ale je větší pravděpodobnost na větší  rybu.

Za Infinity Team Mirek Miky Gabriel


13.6.2016

Dobrý den, rád bych se zeptal,proč nemáte ve Vaší nabídce Pop-up boilies také v jiných průměrech než 18mm. Například malé nejpoužívanější 10mm nebo 12mm. Takové používám nejraději. Děkuji za odpověď.

Jirka.

Dobrý den Jirko,
ano, máte pravdu, tato malé průměry pop-up boilies již opravdu nevyrábíme. Důvod je jednoduchý, o tyto malé průměry byl mezi zákazníky malý zájem a navíc je jejich výroba celkově náročná. V současné době ani nemáme na výrobu takto malých kuliček potřebnou technologii. Nicméně, řešení tu je a je opravdu jednoduché. Carp Nuggets pop-up (dumbles) jsou vyráběny ze stejných surovin jako klasické pop-up boilies a mají tedy naprosto stejné vlastnosti, navíc se vyrábí ve všech dostupných příchutích, stejně jako klasické pop-up boilies. Stačí tuto dumblesku napůlit a máte popinku velikosti 10-12mm, tak jak požadujete. Pokud používáte nástrahy tzv. na panáčka, je dle mých zkušeností tato volba dokonce lepší. Půlená dumbleska si lépe sedne, díky plošce, k  použitému boiliesu a výsledná sestava je tím mnohem kompaktnější. Pokud chytáte na samostatné pop-up, není problém půlku dumlesky ořezat do kulatého tvaru.
S pozdravem

Za Infinity Team Mirek Miky Gabriel


18.3.2016

Dobrý den, mám dotaz na dobu rozpadu vašeho krmného boilie Basic. Je vhodné ho po naboostrování použít pro dlouhodobější krmnou kampaň cca 10 až 14 dní? Díky Petr

Dobrý den,

rozpustnost krmného boilies je stejná jako u standardního boilies kolem 24 hodin.

Krmné boilies je svojí strukturou určeno k příjmání tekutých atraktantů jako jsou boostery. Ryby toto boilies bez problémů přijímají po dlouhou dobu. Krmná kampaň 14 dní tedy není problém.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


10.1.2015

Dobrý den, navštívil jsem Váš E-shop a koukal na akci -15% do konce ledna. Ceny na webu jsou již po této slevě?

Kamarádi na Vaše boilies chytají a daří se jim. Plánuji proto také něco z Infinity dílny vyzkoušet.

Pracuji v zahraničí a lovím zde na řece charakterem a velikostí podobnou hornímu toku Labe. Problémem je zde opravdu enormní výskyt raků často i kapitálních rozměrů. Boilies musí být kvůli nim vysušeno na kámen a i přesto se na některých úsecích nedá lovit. Kapři se jimi však jistě živí. Chtěl bych vyzkoušet i pravidelnější zákrm řekněme 3x týdně a doufat že pro kapry na dně také něco zbude. Jaké boilies z Vaší nabídky mi můžete do těchto podmínek doporučit? Např. Monster Crab by zde mohl být podobný přirozené potravě, odolal by svou strukturou? Děkuji

S přáním pěkného dne Jiří Stehlík

Dobrý den,

ano ceny na webu jsou již po této slevě.

Proti rakům bych doporučoval i hotové boilies nějakou dobu před použitím vysušit na co nejtvrdší strukturu. Jako další možnost mě napadá vytvoření krmného místa jinde, než je lovné a pokusit se tím krmící se raky zaměstnat. Lovné místo bych poté volil níže po proudu ve vzdálenosti několika metrů, tak aby až tam zasahovala potravní stopa z návnady, kterou rozebírají raci. Kapři by se tímto místem mohli pohybovat a hledat zbytky.

Boilie Monster Crab nám na Labi velice dobře funguje a tak předpokládám, že by mělo fungovat i na Vámi popsaném revíru. Jako alternativu bych zkusil boilies řad Pinky, Smoothie nebo Banana, tyto druhy se díky svému složení dají více vysušit a navíc neobsahují rybí moučky jež by raky mohly dráždit, stejně tak je tomu i u sladké příchuti tohoto boilies. Jistě ho časem budou taky atakovat, ale tyto faktory by mohly získat nějaký čas.

S pozdravem  Štěpán Cigánek

Další možností by bylo vytvrzení boilies přímo úpravou bolilie mixu. Tato úprava by se dala udělat výrobou boilie na zakázku, při odběru minimálně z 10kg boilie mixu (cca 14 - 15kg boilie), ale bylo by ideální se v tomto případě domluvit telefonicky. Pro více Info volejte 608 966 873

S pozdravem  Petr Pudil – Infinity Baits


21.10.2015

Dobrý den, jakou z vašich esencí považujete za nejúčinější? DĚKUJI

Pavel

Dobrý den,
všechny námi používané esence jsou z produkce renomovaných firem, zabývajících se jejich výrobou. O jejich kvalitě rozhodně není pochyb.
Funkčnost jednotlivých esencí je vždy závislá na "chutích" ryb dle lokality, může se lišit,  nám se ale nejvíce osvědčili esence masových příchutí, zejména esence Salmon, Squid/octopus a Monster Crab.

Za INFINITY TEAM Mirek G.


5.10.2015

Dobrý den, přemýšlím o zimním lovu kaprů na řece jakou příchuť a formu (peletu , nugetu) nástrahy zvolit. Řeka nezamrzá ani v lednu.

Martin

Dobrý den,
v posledních letech mi v zimním období dobře fungovaly potápivé nuggety Monster Crab, které jsem ještě obaloval příslušnou pastou. Nástraha je tak menší a maximálně atraktivní. Taková kombinace se dá ještě nadlehčit půlkou plovoucí nuggety a fungovalo mi to na řece v posledních několika sezónách celou zimu.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


5.10.2015

Zdravím, co doporučíte za boilies na rychlé chytání teď v říjnu ? Bohužel nemám čas trávit u vody více jak dva dny... Díky

Zdeněk Koubek

Dobrý den,
pro rychlé chytání se nám osvědčilo boilies Stinky, Monster Crab nebo novinka Wasabi. Pokud chcete zkusit něco sladkého, zvolte boilies Banana či Švestku. Účinnou nástrahou pro krátký lov je i boilies Pinky, které kloubí sladkou a masovou chuť. Určitě doporučuji používat i příslušné Boilie pasty, které se mi ze všech způsobů zatraktivnění osvědčily nejvíce. Při krátkých výpravách též dobře fungují Chytací pelety výše zmíněných příchutí.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


5.7.2015

Dobrý den, měl bych dotaz. Nevyrábíte boilie o průměru 24 i v malém balení 250g ? Druhý dotaz před týdnem jsem byl na rybách s kamarádem a on mě přechytal o velikost kaprů. Já chytal od Pelzru Mtx a jemu ty koule voněli také po česneku. Byl to Stinky????? Jestli ano tak jdu do něj.

Aleš

Dobrý den,
boilies je možno koupit v kilovém balení i jako mix více průměrů, stačí toto napsat do poznámky. Po telefonické domluvě nebo připsáním požadavku do poznámky je možno udělat 250g balení i ve Vámi požadovaném průměru.
Odpověď na druhou Vaši otázku je ano, boilies Stinky je výrazně česneková nástraha.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


30.6.2015

Dobrý den, prosím Vás jaký druh boilie by jste mi doporučily na Labe? Děkuji.

Pavel

Dobrý den,
mě osobně vždy na Labi nejlépe funguje Monster Crab a Stinky s příslušnými obalovacími pastami, které používám pokud ryby nespolupracují dle představ. Dalším boilies, které slaví na Labi mnoho úspěchů je N1.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


30.6.2015

Dobrý den, prosím Vás chtěla jsem poprosit co by jste mi doporučily na celoroční chytání na Labi? Děkuji

Iveta

Dobrý den,
celoročně osvědčené boilies na této řece jsou jednoznačně Monster Crab, N1 a Stinky.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


30.6.2015

Ahoj, potřeboval bych poradit. V srpnu se chystám na víc jak 7-denní výpravu na řeku Berounku a nevím vůbec jakou příchut zvolit. Na vaše boilie budu chytat poprvé, tak budu rád, když mi poradíte. Chtěl bych krmit většim množstvím, tak jestli je dobrý vzít si koule z řady Basic, zalít je boostrem té přichutě na kterou budu chytat.

Karel

Dobrý den,
na řekách obecně nám nejlépe celoročně funguje boilies řady Monster Crab, N1 a Stinky. Při větších krmných kampaních je možné použít boilies Basic Fish zalité příslušným boosterem. Toto krmné boilie dobře přijímá tekuté atraktory během několika málo hodin. V létě se nám též osvědčilo boilies řady Nekonečná Oliheň, které zejména v těchto měsících ukazuje každoročně svoji sílu a díky příznivější ceně se dá použít i pro širší krmné kampaně. Přeji mnoho úspěchu.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


18.5.2015

Dobrý den, chci se vás zeptat máte plovoucí boilie pouze v průměru 18 mm? Menší průměry neděláte? Měl jsem od vás v loni 12 mm. Děkuji za odpovědˇ.

Miroslav

Dobrý den,
plovoucí boilies vyrábíme již jen v průměru 18mm. Pokud sháníte menší průměr, sáhněte po plovoucích Carp nuggetách. Složení směsi je stejné jako u plovoucího boilies jen jsou místo kuliček ve tvaru válečků a pro maximální atraktivitu přelité silnou zálivkou.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Ahoj. Potřeboval bych prosím poradit jaké koule jsou podle vás nejvhodnější na začátek sezony. Chytám na Orlíku a většinou na víkend. dále by mě zajímalo jaké koule se nejvíc hodí k redhalibutkám. Rád s nimi krmím, ale když na ně i chytám tak se mi na to vrhnou cejni a moc dlouho nevydrží tak jsem chtěl zkusit nějakou kouli která by se k tomu hodila. Koukal jsem po všech možných výrobcích, ale zjistil jsem že jste z Tábora tak bych radši podpořil koupí obchod poblíž :) Děkuji za radu a hodně úlovků do další sezony.

Pavel

Ahoj, pro začátek sezóny bych volil boilies Smoothie, Pinky nebo Monster Crab, který mi minulé sezóny zejména na řece makal i při teplotě vody pod 4st. Určitě si k vybrané příchuti přiber i obalovací pastu, která je nejúčinnější prostředek pro zatraktivnění nástrahy v tomto období. Používej boosterovaná PVA s rozemletým boilies nebo method mixy.
K halibutkám bych volil boilies masových příchutí, takže například Kořeněná játra, Monster Crab, Salmon, N1, ale nebál bych se ani extrémně smrdutého Stinkyho.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


22.10.2014

Dodrý den, prosím Vás, jaké boilie by jste mi doporučili na toto období na Labe? Děkuji za odpověd

Iveta

Dobrý den,
pro toto období, kdy se voda rychle ochlazuje, bych Vám doporučil boilies Monster Crab a Stinky. V minulých sezónách nám též dobře fungovalo boilies N1. Pro zvýšení atraktivity zejména v chladnější vodě, bych Vám doporučil používat naše obalovací pasty, které byly na Labi testovány. Vydrží ryby lákat dlouhou dobu i v proudné vodě, jelikož na nástraze vydrží a pomalu se rozpouští přičemž tvoří kolem nástrahy slabý voňavý slizový obal.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


2.10.2014

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké Boilies by bylo nejvhodnější do Španělska na Ebro na konec října. Děkuji

Robert Kos

Dobrý den,
na Ebru nejlépe fungují halibut pelety, které je nejvýhodnější zakoupit na místě. Z boilies bych Vám doporučil Stinkyho a Monter Crab. Pokud budete halibutama krmit a snažit se lovit kapry určitě bych používal jen malé lokální zákrmy na montáž, jinak Vám najedou sumci a kapra jen obtížně v takovém místě ulovíte. Zkusil bych i obalovací pasty, které zvýší atraktivitu boilies a nebudete muset tolik krmit a lákat tím sumce.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


23.9.2014

Ahoj, ještě dotaz ohledně Monster craba, chytáš na Labi na hotové boilies, nebo mraženky ? zkoušel jsem hodně hotovek a všechny se na Labi v proudu (+bílá ryba) hodně omílají i po delším dosušení. U mraženek mi vadí nepraktičnost. Je Monster crab strukturou pevnější boilies ? díky

Honza

Ahoj, hotovka Monster Crab je srukturou téměř totožná s mraženkou a vyrábíme ji poctivě s vejci. Určitě se nemusíš bát rychlého rozpadu, jelikož vývoj našeho boilies probíhal i na tekoucích vodách, zejména na Labi. Já sám jsem zvyklý boilies vždy ořezávat čímž je k rozpadu náchylnější, ale i tak s tím, že bych někdy montáž vytáhl bez nástrahy problém nemám.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


17.9.2014

Ahoj Štěpáne, co by jsi mi doporučil z řady fish v říjnu na Labe? chtěl bych si objednat Monster craba a k tomu něco levnějšího z řady fish? Díky

Honza

Ahoj,
Monster Crab je pro toto období dobrou volbou, ale určitě bych si sebou na ryby vzal i obalovací pastu pro případ, že ryby nebudou chtít spolupracovat úplně dle představ. Z řady Fish bych zvolil boilies Brusinka/caviár, které loni touto dobou mělo úspěchy.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


4.9.2014

Dobrý den, vlastním chatu na Lužnici u Koloděj nad L. a chtěl bych poprosit o radu jakým partiklem zakrmovat(směs pelet+kukuřice+řepka+boilis) atd. a samozřejmě na co následně chytat....vše chci nakupovat u Vás.. Děkuji za rady

Honza

Dobrý den,
pokud chcete krmit takovou směsí musíte počítat s četnými záběry od ryb jako je cejn a tloušť. Pokud Vám ale na selekci nezáleží a chcete mít čistě hodně záběrů je toto určitě cesta, jeden prut bych, ale umisťoval dál od tohoto zákrmu, jen s boilies a malým PVA. Do směsi bych přidal i nakrájené boilies a měkčené pelety. Na řekách nám dobře funguje boilies Monster Crab a N1.

Jistě by Vás mohla zajímat nová zpráva od vody právě z Lužnice, kde se našemu zákazníkovi povedl krásný úlovek na boilies kořeněná játra. Odkaz přímo na report zde.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Dobrý den, chtěl bych poradit s výběrem boilí na týdení výpravu na Orlík. Pojedu poslední týden v srpnu a chtěl bych vyzkoušet něco z Vaší kuchyně. Děkuji za doporučení.

Jirka

Dobrý den, v tomto období se nám na Orlíku osvědčilo boilies Monster Crab, Stinky a N1. Všechny tři druhy jsou na masové bázi. Pro doplnění bych si vzal i boilies  Pinky, které je naopak velice atraktivně vonící nasládlá nástraha. Díky tomu budete připraven i na alternativu, kdy kapři nebudou na masovou nástrahu reagovat dle Vašich představ. Boilies bych doplnil ještě o obalovací pastu a sebou si vzal i nějaké plovoucí boilies pro lov "na panáčka". Krmení bych potom složil z dobře uvařeného partiklu, pelet a rozkrájeného boilies. Přeji mnoho úspěchu.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


23.6.2014

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu a to konkrétně jestli by jste mi mohli doporučit nějaká boilie nebo nuggety. budu chytat na svazovích revírech (řeka Morava a Nové Mlýny).Cílová ryba kapr a pokuď možno tak rychle působící návnady (půjde o 3 až 4 hodinové chytačky).

Díky moc Erik Novotný

Dobrý den, na takto krátké vycházky bych Vám doporučil boilies či nuggety Stinky a Monster Crab. Určitě vyzkoušejte i naše chytací pelety ve stejných příchutích a pokud ryby nebudou příliš spolupracovat, zvýrazněte nástrahu pomocí obalovacích past. S obalovací pastou si vytvoříte opravdu rychle fungující atraktivní nástrahu. Pastou lze samozřejmě obalovat jak boilies tak nuggety.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Dobrý den, rád bych si z vaší nabídky vybral 2 druhy koulí a s vámi se chci poradit, jaké by jste mi doporučili na můj styl lovu, který níže popisuji. Mám již z vaší produkce jednoho favorita, ale rád bych slyšel váš názor, protože vaše produkty znáte jistě lépe než já, který jsem na ně ještě nelovil. Samozřejmě prosím i poradit případné související produkty jako jsou dipy, obalovačky... Nejčastěji chytám krátké odpolední vycházky (duben až listopad), ale s pravidelným předkrmováním. Např. 3x předkrmím a pak jdu poprvé chytat a chodím na ryby průběžně třeba 2-3 týdny ob den nebo dva, tak jak mi to prostě vychází a podle aktivity ryb. Pokaždé si střídmě zakrmím a při odchodu pár koulí do vody ještě přihodím, aby tam "něco bylo" do dalšího lovu. A za druhé, v roce absolvuji 3-4 řekněme čtyřdenní výpravičky, kdy spím u vody v bivaku. Nejčastěji chytám na naší místní pískovně o rozloze cca 27ha. Je zde poměrně velký rybářský tlak. Rád chytám v blízkosti břehu, ale umím nahodit i do vzdálenosti 100m +. Nejsem lovcem, který by se hnal za kilogramy, ale každá ryba nad 70cm mi udělá radost , ale ty menší přeci jenom doposud převažují. Takže hledám "atraktivní" a "rychle působící" nástrahu s dlouhou účinností. Pokud ze své zkušennosti přihodíte i nějakou "neokoukanou" taktiku pro tento styl lovu, tak budu moc rád. Děkuji moc za vaši radu a těším se na odpověď.

S přáním Petrova zdaru M de Carpien

Dobrý den, pro Váš styl lovu bych volil boilies Stinky. Tato nástraha je velice atraktivní a vzhledem ke svému složení na něj dobře reagují ryby všech váhových kategorií, bude dobrou volbou pro tento způsob lovu. Pro zatraktivnění bych jistě zkusil i stejnojmenné obalovací pasty a na návnadu bych aplikoval booster stejné řady. Mezi dalšími velice úspěšnými nástrahami, které mi nachytaly kapry i v krátkém čase, bych jmenoval Monster Craba a Salmona. Pro zatraktivnění u nich platí to samé jako jsem popisoval u Stinkyho.

Na hodně prochytávaných revírech toho typu většinou platí jedno osvědčené pravidlo, pokud je to jen trochu možné, jezděte tam kam nikdo nejezdí a nahazujte tam kam nikdo nenahazuje.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Dobrý den, prosím Vás v květnu jedeme na Merenye chtěla jsem se zeptat jaké boilies by jste mi doporučily?

Iveta

Dobrý den, vzhledem ke specifiku tohoto revíru bych volil maximálně atraktivní nástrahy jako je například Stinky. Pro jistotu bych si sebou vzal ještě Ananas/Butyric acid a Monter Craba. Nezapomněl bych na Pop-up boilies a Carp Nuggets, které budou vhodné používat k nadlehčení nástrah (revír je dost zabahněný). Určitě nepodceňte množství návnady (pelety, krmné boilies Basic+booster a partikl).

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Dobrý den, můžu se zeptat, co by jste doporučili na pískovnu Roudnice v květnu, červenci a říjnu ? Děkuji

Pavel

Dobrý den, Pro toto období bych na pískovnu jistě zvolil boilies Pinky, které bude v čisté vodě ryby lákat nejen kombinací masové a ovocné příchutě, ale i výraznou barvou. K tomu bych si vzal boilies Stinky nebo N1. V případě, že ryby nebudou příliš aktivní nebo bude ještě studená voda, doporučoval bych nastražit s Pop-up boilies "na panáčka" a přibalil bych i stejnojmenné Boilie pasty na obalení nástrah.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Dobrý den prosím o radu chtěl bych boilies založené na rybí bázy a k tomu vhodné pelety..co by jste mi doporučili, boilies si děláte sami nebo dovážite? pěkný den

Lukáš

Dobrý den, Rybí moučky jsou obsaženy ve všech námi vyráběných druzích boilies.

Ke každému druhu boilie máme v nabídce chytací pelety stejné příchutě, které lze s výhodou užít i k zakrmení. Ekonomickou variantou jsou Basic pelety, které lze zatraktivnit boosterem stejné příchutě jako boilie.

Mými favority jsou Pinky, Nekonečná oliheň, Monster Crab a Salmon Infinity, kdy všechny tyto boilies jsou na rybí bázy.

Všechny námi nabízené produkty vyjma Halibut pelet jsou našimi produkty, které vyrábíme na základě našich originálních receptur.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Ahoj Štěpáne, rád bych vyzkoušel něco z vašeho sortimentu. Uvítal bych info co se ti osvědčilo na řece, v tomto období - konec října, kdy je voda už trochu chladnější. Jedu pouze na 3 dny, bez možnosti předkrmení. Nemám v úmyslu tentokrát hodně krmit, ale raději si počkat na větší rybu ( jestli přijde ...) Zřejmě stinky a něco levnějšího, asi kraba ? díky

Jan Kohout

Ahoj, na toto období bych ti jednoznačně doporučil „Kraba“. Mě osobně teďka na řece maká bezvadně. Určitě bych na tvém místě zkusil i obalovací pastu. Stinky je též dobrá volba, pokud bys chtěl mít na každém prutu něco jiného.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Dobrý den, mužete mi poradit jaké boilie jsi mám vzít sebou na hněvkovice z řady fish nemužu se rozhodnout děkuji za pomoc.

Dominik Tuček

Určitě bych zvolil dvě příchutě a na každý prut zkusil pro začátek něco jiného. Pokud by ryby lépe reagovaly na jednu z předkládaných nástrah, umístil bych ji na oba pruty. Dobrou volbou by mohla být Mušle (která je momentálně i za výhodnou cenu), případně Kořeněná játra. Na druhý prut bych zkusil něco sladkého, například Jahodu/rybu. Výhodné by mohlo pro toto období být i použít plovoucí nuggetu jako doplněk boilies „na panáčka“.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Ješte bych měl jednu otázku chtěl bych si u vás koupit váš boilies mix N1 kolik byste mi doporučil na 1 kg směsi vajec a je nutné pridat jestě nějaký olej, nebo esenci jestli ano v jakém dávkovaní dekuji za odpověd.

Petr Zifčak

K našim mixům jsou sestaveny přímo na míru aminokompexy, které se dávkují 50ml na 1kg směsi. Po přidání aminokomplexu nemusíte už do směsi nic přidávat.
Na 1kg směsi vychází cca 9-11 vajec.

Za INFINITY TEAM Kuba B.


Dobrý den měl bych na vás dotaz příští týden bych chtěl vyrazit na rybník v Božickou pískovnu jedná se 8 hektarový rybník s hlobkou 4m do 1,5m, vyskytují se tam kapři okolo 30 kg, dno je bahnité až kamenité chtěl bych poradit vaše nějaké boilie připadně nějakéký bolie mix a amino komplex. Děkuji za odpověď.

Petr Zifčak

Dobrý den, s tímto konkrétním revírem zkušenosti nemám. Pokud se chcete ovšem cíleně zaměřit na velké ryby, doporučil bych Vám boilies a příslušné produkty řady N1. S sebou bych si, ale raději vzal i boilies Stinky a případně Ananas/butyric acid, pro případ, že by ryby nespolupracovaly a bylo potřeba zkoušet různé nástrahy. Dobrou variantou by byly i kapří nuggety, které jsou vhodné na bahnité dno, jelikož díky nadipování nebudou přijímat pach bahna.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Dobrý den, Chtěl bych se Vás zeptat na rozdíl mezi Liver activy a Liver liquidem, rád používám Liver liquid a zaujal mě Liver active a rozmýšlím co bude účinější :) Děkuji.

Tomáš

Dobrý den, Liver Liquid jsou čistá enzymaticky upravená játra určená zejména jako komponenta při výrobě boilies.

Liver Activy jsou složeny z více složek, majoritní je sice Liver Liquid, ale pro zvýšení atraktivity a funkčnosti právě při dipování a boosterování obsahují i další atraktory, esence a tekuté potravy. Tím vzniká komplet přímo určený k přípravně návnad a nástrah se specifickou chutí, případně i vůní.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Jsem Váš zákazník. Již jsem od Vás kupoval BOILIES N1, ale moc se mi na Lipně na něj nedařilo. Co mi teď na Lipno doporučujete ? Dověděl jsem se, že vyrábíte Boilies s ananasovou příchutí. Hodilo by se to teď z jara na Lipno ?

Radko Petkovic

Dobrý den, Lipno je velice těžká voda a hodně rozhoduje Vámi zvolené místo. Pokud jste ovšem zvolil dobře a ryby se na místě vyskytují, určitě bych Vám na toto období nedoporučoval N1. Jedná se o boilies selektivní na velké ryby a určené převážně do vody, která má zhruba 10st a více. Pro Vaše účely bych doporučoval boilies Stinky nebo Vámi zmíněný Ananas/Butyric acid.  Určitě bych ale boilies doplnil o obalovací pastu, která boilies ve studené lipenské vodě dobře zatraktivní. Pro rychlé chytání lze s výhodou také nastražovat naše měkčené pelety.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.


Ahoj, kaprařině se věnuji druhým rokem a chci chytat na vaší značku koulí, jelikož jsem na vás slyšel jen samou chválu tak se chci zeptat jaké boilie by jste mi doporučili teď do studené vody...?? Chci vyrazit na řeku a po rozmrznutí na pískovnu. Děkuji

Karel

Ahoj Karle, na jaro do studené vody ti určitě doporučím boilies Spearmint v menších rozměrech obalené Obalovací pastou Spearmint. Toto boilies je účinné jak na stojatých, tak tekoucích vodách a bylo přímo vyvinuto do studené vody. Pokud chceš používat PVA, tak zkus naše Měkčené pelety Spearmint, které rozdrť a přidej Spice booster Spearmint.

Za INFINITY TEAM Petr P.


Dobrý den, v půli dubna jedeme na týdenní výpravu na soukromý revír Brloh, mám v plánu vzít pelety + boilies + obalovací pastu + booster SALMON INFINITY. Přeci jenom ještě bude studená voda, jakou další jako druhou příchuť by jste mi doporučily, nebylo by z jara lepší něco sladkého? Jinak z loňska mi ještě zbylo pár kg koulí SPICE SQUID BRUSINKA/CAVIAR.

Díky Stanislav K.

Dobrý den Stanislave. Určitě je lepší si na výpravu vzít dva různé druhy boilies. Salmon je výborná volba a k němu bych vám na začátek jara doporučil Spearmint, který je do studené vody sestaven a mnohokrát jsme s nim slavili úspěch. Druhá možnost je si přibalit Stinkyho, který je plný kořenících extraktů a esenciálních olejů, které dokážou velice dobře ryby vydráždit i ve studené vodě.

Za INFINITY TEAM Kuba Brandštýl


Dobrý den. Labe nebude asi Vaše domovská voda, ale přeci jen. Jaký je favorit právě na tuto řeku, jestli máte odskoušeno.

Díky Martin Peltan

Dobrý den, Labe je mojí domovskou vodou a proto Vám můžu ze svých zkušeností rozhodně doporučit boilies Stinky a N1 pro rychlejší chytání (téměř jistota záběru) a boilies Salmon na které příliš nereaguje bílá ryba. Vhodnými průměry v tomto období 24mm na chytání a 20mm na krmení. Vřele doporučuji preferovat, pokud je to ve Vašich možnostech, mražené boilies před hotovým, jelikož déle odolává atakům menších ryb a je možno ho vysušit na kámen.

Za INFINITY TEAM Štěpán C.

Zdravím Team Infinity, mám dotaz ohledně výběru boilies. Na podzim (konec září) se chystám na Vlkovskou velkou pískovnu u Veselí nad Lužnicí, slyšel jsem, že tam funguje brusinka/caviar spice squid, ale nevím. Jaký druh boilies nebo pelety by jste my doporučili na krmení a jaké koule na návazec na tomto revíru?
Děkuji.Stanislav K.
Dobrý den Stanislave. Na podzim bych vám na Vlkově určitě doporučil Salmona a Spearmint. Boilie na návazci obalte těstem a na pva šnůrku můžete dát měkčené pelety. Určitě se vyplatí návnady i nástrahy zaboosterovat pro větší atraktivitu. Přeju hodně úspěchů.

Za INFINITY TEAM Kuba B.

Zdravím Infinity Baits, potřebuju poradit jaké boilies na staňkovský rybník? děkuji.

Dominik T.
Ahoj Dominiku, na Staňkov bych ti mohl doporučit boilie Stinky.
Začátkem loňské sezony, v době kdy jsme ještě boilie Stinky testovali, se jednomu z našich kamaradů na tomto revíru povedl chytit kapr přes 15 Kg. Boilie Stinky a Salmon jsou mými favority a bez nich k vodě vůbec nevyrážím.
Za INFINITY TEAM Petr P.

Děkuji za odpověď Kubo, ještě bych se chtěl zeptat jestli máte příchuť mojito, nebo něco podobného ?

Dominik T.
Ahoj Dominiku, boilie s mátovým esenciálním olejem máme, koukni se na Spearmint.
Spearmint obsahuje kombinaci kořeněných extraktů, masové esence a esenciálního oleje Máty Peprné.

Za INFINITY TEAM Petr P.

Zdravím Infinity , chtěl bych se zeptat co je nejlepší volba na pískovnu veselskou? děkuji za odpověd.

Dominik T.
Zdravím Dominiku. O víkendu jsem zrovna chytal na velké pískovně ve Veselí. Nachytal jsem cca 25 kaprů a nejlepší volba byl Salmon Infinity. Krmil jsem boilies a peletami, které jsem zalil boosterem a pod háčkem jsem boilies obaloval těstem. Výborně mi taky fungoval panáček. (boilies 20mm a plovka 14mm)
Měj se.
Za INFINITY TEAM Kuba B.

Zdravím vás, zaujalo mě vaše boilies...STINKY a N1 jsou ale na můj rozpočet poměrně drahé, cena se blíží předním českým výrobcům boilie....je toto boilie opravdu tak nadupané? děkuji za info

Jan K.

Dobrý den, boilie Stinky a N1 obsahují opravdu velké množství suchých a tekutých atraktorů. Jsou to velice úspěšná boilie. To potrvzují úspěchy naše i našich zákazníků po různých vodách i závodech. Určitě nebudete litovat.. Jestli hledáte lacinější variantu, tak věřím, že si v našem sortimentu určitě vyberete.
Za INFINITY TEAM Kuba B.

Dobrý den infinity, nedávno sem se vás ptal jakou směs by ste mi doporučili na stojatou vodu o rozloze 5ha, bylo tam málo informací a tak bych to chtěl upřesnit. Ten rybník má bahnité dno a malou hloubku, jeli by sme tam v květnu a koncem července. Děkuji za odpověď.

Jan H.

Dobrý den. Na tuto vodu, na které jsem nikdy nechytal bych si vezl určitě alespoň dvě příchutě. U mě by to byl Salmon Infinity a Spearmint. Vzhledem k bahnitému dnu bych si montáže prodloužil a volil prezentaci ''na panáčka'' a jako výborná věc na bahnitém dně je plovoučka obalená v Absolute poweru.
Na zákrm bych použil řepku, rozkrájené boilies a pelety, které bych pár dní předtím boosteroval a nechal pořádně nasáknout. Řepku bych na místě zalil horkou vodou. Zkusil bych rozkrmit jedno větší místo a tam bych měl jednu montáž. Druhý prut bych si nechal jako testovací a zkoušel bych sním prochytavat různá místa pouze se zásypkou.T am už je to jen na vás.

Za INFINITI TEAM Kuba B.

Chtěl bych se zeptat jakou směs, nebo boilies by ste doporučili na stojatou vodu o rozloze asi 5 ha

Jan H.
Dobrý den, je těžké vám poradit při takto málo informacích. Jestli se chystáte na tuto vodu v zimě nebo v brzkém jaře, tak určitě Spearmint. Je to směs postavená do studené vody a nikdy nás nezklamala. A jestli budete tuto vodu prochytávat celoročně, tak určitě Salmon infinity nebo Stinky. Salmon je osvědčená směs do každého období a bez boilies Salmon infinity k vodě nevyrážím. Boilies Stinky je novinka loňského roku. U této směsi jsme shledali zajímavý poznatek. Když s touto směsí pravidelně krmíte na vašem místě, tak kapři na čas stinkyho přijímají jako prioritní potravu. V loňském roce jsme v létě na tuto směs nachytali za 14 dní 180 kaprů na Orlické přehradě. Ke každé této směsi jsou přímo na míru postavené aminokomplexy.
Kdyby jste měl ještě nějaké otázky, tak piště, rádi vám pomůžeme.
Za INFINITY TEAM Kuba B.

Zdravým chlapy ! Chtěl bych se zeptat jak se vám na řece osvěčilo boilies scopex/banán ?

Děkuji za odpověd
Štepán M.

Ahoj Štepáne, omlouvám se za zpodění odpovědi na tvůj dotaz, ale byli jsme na rybách. Boilies Scopex/Banán je je velmi lákavá příchuť, kterou zařadil náš Šéf do našeho sortimentu díky zkušenostem, když si ještě vařil sám pro sebe. Tento slaďák si sebou nejčastěji vozím začátkem jara a koncem podzimu, zimy. Co se týče řek, tak jsem ho zkoušel na Lužnici, Labi a Orlíku včetně přítokú a i když preferuju spíše masovky, tak toto boilie mě nikdy nezklamalo. Rád ho kombinuju s peletamy stejné příchutě a to se osvědčilo i teď na Orlíku.
Jestli se chystáš s tímto boilies vyrazit teď, když už je voda chladná, tak si určitě vem booster a pár hodin před tím, než budeš chytat je zalej a nech nasáknout. V těchto chladných měsících rád používám obalovací těsto, které se přece jen do vody uvolňuje lépe než samotné boilies.
Přeju hodně štestí a kdyby si potřeboval ještě s něčím poradit, tak stačí napsat.

Za INFINITY TEAM Kuba B.

Ahoj Kubo.

Píšeš že tieto pelety sú výborná voľba do chladnej vody. Úplne s Tebou súhlasím nakoľko som presvedčený že Nám na Koblove okrem iného na 40% pomohli k 2miestu. Sladké príchute moc nepoužívam takže ďakujem za ponuku aj keď z času načas ma samého dosť milo prekvapia. Ale o novinku Salomon mám isto záujem nakoľko som už dlho na niečo podobné čo by ma
tak oslovilo nenarazil a keď píšem dlho myslím niekoľko rokov. Ak
môžem ozvem sa po Novom Roku nakoľko už teraz dlhšiu vychádzku k vode ani žiadny závod neplánujem, ale ak by to bol problém môžme sa dohodnúť aj skorej.
Jozef F.

Ahoj Kuba

Chcel by som sa este opytat ci nemate v plane otvorit niaky obchod na Slovensku s vasimi produktami? Ak nie tak sme schopny v kratkej dobe si u vas objednat pelety 18mm, novinku roku 2012 salmon infinity.. Dakujem za informaciju a tesim sa na dalsiu spolupracu s firmou infinity baits.
Jozef F.
Ahoj Jozefe. Obchod na Slovensku momentálně neplánujem, ale do budoucna by jsme určitě chtěli, aby naše produkty byli k dostání i u vás. To je ale v momentálně vize budoucnosti.
Jestli máte zájem o pelety, stačí aby jste napsali a mi vám je bez problému zašleme.
Tyto pelety jsou výborná volba na chytání v chladné vodě, takže jestli máte v plánu nějaké rybačky, tak je to jasná volba.
Tato příchuť je i mým favoritem a osobně tyto pelety před chytáním namáčím v aminodipu stejné příchutě pro maximální atraktivitu.
Jestli vás lákají i sladké příchutě tak vám můžu vřele doporučit jahodu/rybu nebo scopex/banán, které se mi taky velmi osvědčili.
Těšíme se na naší spolupráci.
Za INFINITY TEAM Kuba B.

Nazdar Infinity chcel by som vedieť približnú dobu rozpadu peliet a boilí salmon pri teplote vody cca 18°C pri výraznom záujme rýb o návnadu. A keďže som nenašiel predajňu na Slovensku či je tu možnosť poslať mi tovar alebo keď pôjde Váš team na budúci rok na závody ktorých by som bol taktiež účastníkom či by bol problém mi ich tam priniesť. Samozrejme za finančnú protihodnotu. Mal by som záujem o pelety a boile ktoré ste dávali pri losovaní miest ako prezenty na carp cupu Koblov 16 - 21.10.2011

Jozef F.

Dobrý den Jozefe. Pelety, které jste dostali na Koblově jsou horká novinka naší firmy pro rok 2012. Jedná se o všestranou nástrahu i návnadu, kterou s velkým úspěchem testujeme na různých typech vod .Pelety mají stejné složení jako boilies a tím jsou na našem trhu velmi unikátní. K dostání budou v průměrech 14mm a 18mm. Doba rozpadu 14mm je cca 2 hodiny a 18mm 4-5 hodin. Peleta se postupně omýla a tím je pro kapry velmi lákavá. Cena těchto pelet je 189kč.
S Boilies Salmon infinity v hotové podobě nemusíte mít strach, že nevydrží velký zájem ryb.Tyto bolilies začínají po dopadu do vody okamžitě pracovat a postupně uvolňovat všechny atraktory. A i když se boilies postupně omýla, tak vám pod háčkem vydží minimálně 24 hodin a po odsušení i více.
Zaslat vám tyto produkty není žádný problém a platí pro vás při objednávce nad 3000kč neplatíte poštovné.

Za INFINITY TEAM Kuba B.


Dobrý den, prosím jaký je rozdíl mezi boilie těstem a boilie pastou?

Libor D.

Dobrý den Libore, rozdíl je takový, že Boilie pastu už máte připravenou rovnou na obalovaní a Boilie těsto si musíte namíchat přímo u vody. Boilie pasta je konzervovaná.

Za INFINITY TEAM Kuba B.


Ahoj Kubo. Jsem rád, že ses ozval - jestli mohu tykat, ty samozřejmě také. Na podzim se věnuji spíše dravcům, přesto bych ještě chtěl zkusit na boilies pár kapříku chytit. Nebudete letos ještě na Orlíku? Potřeboval bych drobet poradit, hlavně s montáží atd. Zatím díky a ahoj

Jaroslav CH.

Ahoj Járo, z mých zkušeností vím, že právě podzim je na Orlíku nejlepší čas na kapry, takže se toho vůbec neboj. Jezdíme i v zimě, protože Orlík zůstává o proti jiným revírům teplejší. Mám v plánu vyrazit poslední týden v Záři a pravděpodobně i na stejné místo, takže jestli tam budeš, tak zajdi a já ti poradím s čím budeš chtít.

Za INFINITY TEAM Kuba B.


V Srpnu jsem se seznámil s rybářem, který chytal s kolegy na Orlíku. Ukázal mi jak a na co chytají, byl velmi ochotný mi odpovídat na mé otázky. Chtěl bych vědět zda se jednalo o rybáře z vaší firmy. Byl jsem tam se strakatým pejskem. Díky

Jaroslav CH.

Dobrý den pane Jaroslave. Ano, na Orlíku jste mluvil právě se mnou. Když se podíváte na naše stránky, tak mě tam uvidíte na fotkách i v členech Infinity Baits. No a jinak na Orlíku v Srpnu jsme za těch pár dní odchytali 180 kaprů.

Za INFINITY TEAM Kuba B.