Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Obalovací těsta

Obalovací těsta

Obalovací těsta se často s vynikajícími úspěchy používájí k zatraktivnění nástrah. Těsto nanesené na nástrahu se ve vodě pomalu rozpouští a tvoří tak neodolatelný mráček jemných částic vznášejících se vodním prostředím. Kapři jen těžko mohou tento neodolatelný obláček voňavých částic bez povšimnutí minout.


BOILIE PASTY

Hotové těsto je nejlepší způsob, jak maximálně zatraktivnit veškeré Vaše nástrahy.

Díky svému dokonalému složení pomalu uvolňuje jednotlivé složky, čímž tvoří neodolatelnou pachovou stopu a pověstný obláček jemných částic kolem Vaší nástrahy.

Hmotnost balení: 200g

Zvolte příchuť:

Jdi na Boilie pastu Švestka Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu Jahoda/Ryba Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu Smoothie Infinity Baits Jdi na Boilie pastu Pinky Infinity Baits Jdi na Boilie pastu Banana Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu Monster crab Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu Stinky Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu N1 Infinity Baits Jdi na Obalovací pastu K2 Infinity Baits