Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Novinky 2022

Novinky 2022

Testujeme a poté uvádíme na trh nejen nové druhy boilies, ale i ostatní produkty. Každý námi nabízený produkt prošel dlouhodobým testováním na různých typech vod a při různých rybolovných podmínkách.

Námi nabízené novinky jsou vždy plnohodnotné produkty, na které je celý náš tým hrdý.


BASIC BOILIES - ČESNEK

Basic boilies Česnek má nezaměnitelné aroma česneku, které je v posledních letech tolik oblíbené mezi rybáři. Je vhodné k lovu s užitím dlouhodobých, případně plošných krmných kampaních i na víkendové výpravy. Díky své přijatelné ceně je možné použít i pro větší krmné kampaně.

Obsahuje tepelně upravené rostlinné moučky, ptačí zoby, kvalitní lososovou moučku, Enzym meat protein a další atraktory, doplněné sladidlem NHDC

Velikost: 20 mm, Hmotnost balení: 1 kg, 3 kg, 7 kg

Jdi na Basic bolie Česnek Infinity Baits


POWDER DIPY - PRÁŠKOVÉ

Powder dipy představují další možnost zatraktivnění vašich nástrah. Neobsahuje esence, jsou tvořeny pouze z přírodních a živočišných extraktů.

Tyto jedinečné prášky s pudrovitou jemností několikanásobně zatraktivní nástrahu a umožňují hned několik způsobů použití.

Hmotnost balení: 50 g

Zvolte druh:

Jdi na Powder dip Liver Infinity Baits Jdi na Powder dip Krill Infinity Baits Jdi na Powder dip GLM Infinity Baits Jdi na Powder dip Squid Infinity Baits Jdi na Powder dip Spices Infinity Baits


SWEET BOOSTER - ČESNEK

Česnek je booster s typickou vůní této rostlilny. Tento booster je vhodný pro celoroční rybolov, jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Vynikajících výsledků jsme dosáhli, zejména na jaře.

Boostery jsou určeny k zatraktivnění veškerých návnad. To znamená rozmíchávání krmítkových směsí a method mixů. Dalším oblíbeným použitím je zalévání pelet a krmných boiliesů. Dají se s jejich pomocí ovšem připravovat i neodolatelné partikly. Prostě fantazii se meze nekladou.

Objem balení: 200ml

Jdi na sweet booster česnek Infinity baits


POP JELLY

Pop Jelly je měkká plovoucí nástraha, v netradičním hranatém tvaru, kterou lze použít přímo na háček, nebo na vlasovou montáž. Nástraha je složena z živočišných a rostlinných proteinů, obohacená o dochucovadla a aroma. Díky svojí měkkosti a houževnatosti vydrží na háčku cca 3 - 5 hodin, v závislosti na teplotě vody.

Vhodná při lovu s krmítkem. Ve spojení z našimi krmítkovými směsmi je táto nástraha jedna z nejrychleji působících nástrah na kaprovité ryby.

Balení nevystavujte vysokým teplotám, ani přímému slunečnímu svitu, v důsledku vysokých teplot může dojít k degradaci tvaru produktu.

Velikost: 4 - 6 mm, 10 - 12mm, Hmotnost balení: 30 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Pop Jelli Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Vanilka Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Anýz Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Med Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Kukuřice Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Scopex Infinity Baits


METHOD FEEDER PELETY

Speciální vnadící pelety určené pro lovnou techniku Method Feeder s použitím krmítek s formičkou. Další využití je k zákrmení lovného místa vytvarováním do vnadících koulí, případně jako doplněk do krmítkových směsí. Pelety se skládají z přírodních složek se specifickými lepivými vlastnostmi, které postupně uvolňují mikročástice s aroma. Pelety jsou po zmáčknutí lepivé, jejich lepivost lze zvýšit mírným navlhčením. Rozpustnost těchto pelet je 30 až 60 minut.

Hmotnost balení: 500 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Method feeder pelety Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Vanilka Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Anýz Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Med Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Česnek Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Kukuřice Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Scopex Infinity Baits