Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

Úvod » Novinky 2019

Novinky 2019

Testujeme a poté uvádíme na trh nejen nové druhy boilies, ale i ostatní produkty. Každý námi nabízený produkt prošel dlouhodobým testováním na různých typech vod a při různých rybolovných podmínkách. Námi nabízené novinky jsou vždy plnohodnotné produkty, na které je celý náš tým hrdý.


PŠENIČNÉ PUFINY

Pufované pšeničné nástrahy patří dlouhodobě k těm absolutně nejoblíbenějším.

Stejně jako neklesá zájem o tyto nástrahy, neklesá ani jejich účinnost. Nástraha je měkká a plovoucí s nasládlou chutí. K dostání v osmi příchutích. Jednoduše nastražíte přímo na háček a chytáte.

Ideálním použitím je klasická položená nebo feeder s krmítkem či PVA materiály, kdy se nástraha vznáší nad kopečkem návnady.

Velikost: 5mm, 10mm

Hmotnost balení: 20g

Zvolte příchuť:

Jdi na Pšeničné pufiny Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Pšeničné pufiny Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Pšeničné pufiny Vanilka Infinity Baits Jdi na Pšeničné pufiny Anýz Infinity Baits Jdi na Pšeničné pufiny Med Infinity Baits Jdi na Pšeničné pufiny Česnek Infinity Baits Jdi na Pšeničné pufiny Kukuřice Infinity Baits Jdi na Pšeničné pufiny Scopex Infinity Baits


PRÁŠKOVÉ DIPY

Práškové dipy jsou určené k okamžitému zatraktivnění nástrah. Nástrahu několikrát namočíme a obalíme v práškovém dipu. Vytvoříme tak obal, který se po kontaktu s vodou začne pomalu rozpouštět a uvolňovat atraktory do okolí. Naše Práškové dipy se vyznačují dlouhou výdrží na nástraze.

Základem našich práškových dipů je, GLM extrakt, sladidlo NHDC, kořeněnící extrakty, dále pak podle druhu prášková esence, N-butyric acid a další složky. Tyto dipy jsou navrženy tak, aby maximálně zatraktivnily vaši nástrahu. Právě toto je podpořeno fluoro barvou, která ve vodě vytvoří kolem nástrahy jakýsi výrazný obal a nástrahu tím zviditelní.

Hmotnost balení: 50g

Zvolte příchuť:

Jdi na Práškový dip Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Práškový dip Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Práškový dip Vanika Infinity Baits Jdi na Práškový dip Anýz Infinity Baits Jdi na Práškový dip Med Infinity Baits Jdi na Práškový dip Česnek Infinity Baits Jdi na Práškový dip Kukuřice Infinity Baits Jdi na Práškový dip Scopex Infinity Baits


BASIC BOILIES - HALIBUT

Basic boilies Halibut má masovou příchuť, je vhodné k lovu s užitím dlouhodobých, případně plošných krmných kampaních i na víkendové výpravy. Díky své přijatelné ceně je možné použít i pro větší krmné kampaně.

Obsahuje tepelně upravené rostlinné moučky, ptačí zoby, kvalitní lososovou moučku, Enzym meat protein a další atraktory, doplněné sladidlem NHDC.

Velikost: 20 mm, Hmotnost balení: 1 kg, 3 kg, 7 kg

Jdi na Basic boilies Halibut Infinity baits


SWEET BOOSTER - HALIBUT

Halibut je booster s čistě masovou chutí a vůní. Tento booster je vhodný pro celoroční rybolov, jak na stojatých, tak tekoucích vodách.

Boostery jsou určeny k zatraktivnění veškerých návnad. To znamená rozmíchávání krmítkových směsí a method mixů. Dalším oblíbeným použitím je zalévání pelet a krmných boiliesů. Dají se s jejich pomocí ovšem připravovat i neodolatelné partikly. Prostě fantazii se meze nekladou.

Příchutě Sweet boostrů jsou totožné s příchutěmi Basic boilies.

Jdi na Sweet booster Halibut