Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

10. 05. 2020 | Zprávy od vody 2020

Nekonečná jistota

report Nekonečná jistota Infinity Baits

Konečně se nám se synovcem Tomášem podařilo naplánovat si alespoň na dva dny u vody. Volba padla na malou, ale krásnou pískovničku. Byli jsme zde asi před třemi roky a byli natěšení, co nás čeká a jaké ryby se nám snad podaří přelstít. Počasí přes den bylo nádherně slunečné, a tak jsme si hned po nahození a zakrmení připravili zázemí na nocleh.

report Nekonečná jistota Infinity Baits report Nekonečná jistota Infinity Baits

Občasné pípnutí příposlechu nám dávalo šanci, že se kolem nástrah pohybují nějaké ryby. Nástrahy jsme zvolili tradičně - boilies Nekonečnou oliheň, Banán a Pinky. Zkoušely jsme i popky, ale nakonec ořezané boilies, obalené v pastě ze dna byla nástraha, která přinesla záběry. První záběr byl i přes vypnutý vlasec do prázdna, ale to nás naopak pobídlo k další aktivitě. Místa jsme překrmili drceným boilie a malými peletkami.

report Nekonečná jistota Infinity Baits report Nekonečná jistota Infinity Baits

Ještě za světla přichází krásný záběr na Tomášův prut a prvním zdolaným kaprem je šupináč 68cm. Neodolal Nekonečné olihni, seřezané asi na průměr 12mm v pastě. V noci nás dvakrát budí záběr, nejdříve mne na banánové boilies, je to asi 50cm kapřík a nedlouho po té Tomášovi opět Nekonečná oliheň přelstila kapra 76cm. Noční mráz rozehnalo ranní sluníčko. Jitro bylo neskutečné a kouzelné. Parádní zahájení sezóny.

report Nekonečná jistota Infinity Baits report Nekonečná jistota Infinity Baits report Nekonečná jistota Infinity Baits

Spokojeně odjíždíme domů s myšlenkou naplánování dalšího lovu na této pískovničce, která nás jistě ještě dokáže překvapit.

Za Infinity team Dušan ,,Vlček“ Vlk s Tomášem