Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Měkčené nástrahy

Měkčené nástrahy

Měkčené nástrahy jsou výbornou rychle účinkující nástrahou pro lov na položenou. Vyrábí se speciálním postupem z kukuřice a jejich finální podoba je napuštěna atraktory a esencemi.

Tato plovoucí změkčená nástraha dobře a hlavně dlouho drží na háčku. Díky tomu dokáže vydráždit většinu cílových ryb k záběru. Dobře fungují zejména při lovu cejnů a kaprů. Vyrábíme je buď v klasické formě nebo ve zmenšené feedrové.

Jdi na Měkčené extrudy Infinity Baits Jdi na Pop Jelly Infinity Baits Jdi na Feeder extrudy  Infinity Baits


Měkčené extrudy

Extrudy jsou velice zajímavou nástrahou, která díky své účinnosti dosáhla velké popularity mezi rybáři. Vyrábí se speciálním postupem z kukuřice a její finální podoba je napuštěna atraktory a esencemi.

Tato plovoucí změkčená nástraha dobře a hlavně dlouho drží na háčku. Díky tomu dokáže vydráždit většinu cílových ryb k záběru. Dobře fungují zejména při lovu cejnů a kaprů.

Velikost: 10 - 12 mm, Hmotnost balení: 40 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Extrudu Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Extrudu Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Extrudu Vanilka Infinity Baits Jdi na Extrudu Anýz Infinity Baits Jdi na Extrudu Med Infinity Baits Jdi na Extrudu Česnek Infinity Baits Jdi na Extrudu Kukuřice Infinity Baits Jdi na Extrudu Scopex Infinity Baits


Pop Jelly

Pop Jelly je měkká plovoucí nástraha, v netradičním hranatém tvaru, kterou lze použít přímo na háček, nebo na vlasovou montáž. Nástraha je složena z živočišných a rostlinných proteinů, obohacená o dochucovadla a aroma. Díky svojí měkkosti a houževnatosti vydrží na háčku cca 3 - 5 hodin, v závislosti na teplotě vody.

Vhodná při lovu s krmítkem. Ve spojení z našimi krmítkovými směsmi je tato nástraha jedna z nejrychleji působících nástrah na kaprovité ryby.

Balení nevystavujte vysokým teplotám, ani přímému slunečnímu svitu, v důsledku vysokých teplot může dojít k degradaci tvaru produktu.

Velikost: 4 - 6 mm, 10 - 12 mm, Hmotnost balení: 30 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Pop Jelli Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Vanilka Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Anýz Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Med Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Kukuřice Infinity Baits Jdi na Pop Jelli Scopex Infinity Baits


Feeder extrudy

Feederové extrudy jsou výbornou rychle účinkující nástrahou pro lov na položenou. Vyrábí se speciálním postupem z kukuřice a její finální podoba je napuštěna atraktory a esencemi.

Tato plovoucí změkčená nástraha dobře a hlavně dlouho drží na háčku. Díky tomu dokáže vydráždit většinu cílových ryb k záběru. Dobře fungují zejména při lovu cejnů a kaprů.

Velikost: 4 - 5 mm, Hmotnost balení: 30 g

Zvolte příchuť:

Jdi na feeder extrudy Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Vanilka Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Anýz Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Med Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Česnek Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Kukuřice Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Scopex Infinity Baits