Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

Úvod » Měkčené extrudy

Měkčené extrudy

Měkčené extrudy jsou výbornou rychle účinkující nástrahou pro lov na položenou. Vyrábí se speciálním postupem z kukuřice a jejich finální podoba je napuštěna atraktory a esencemi.

Tato plovoucí změkčená nástraha dobře a hlavně dlouho drží na háčku. Díky tomu dokáže vydráždit většinu cílových ryb k záběru. Dobře fungují zejména při lovu cejnů a kaprů. Vyrábíme je buď v klasické formě nebo ve zmenšené feedrové.

Jdi na Měkčené extrudy Infinity Baits Jdi na Feeder extrudy  Infinity Baits


MĚKČENÉ EXTRUDY

Extrudy jsou velice zajímavou nástrahou, která díky své účinnosti dosáhla velké popularity mezi rybáři. Vyrábí se speciálním postupem z kukuřice a její finální podoba je napuštěna atraktory a esencemi.

Tato plovoucí změkčená nástraha dobře a hlavně dlouho drží na háčku. Díky tomu dokáže vydráždit většinu cílových ryb k záběru. Dobře fungují zejména při lovu cejnů a kaprů.

Velikost: 9mm, Hmotnost balení: 40g

Zvolte příchuť:

Jdi na Extrudu Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Extrudu Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Extrudu Vanilka Infinity Baits Jdi na Extrudu Anýz Infinity Baits Jdi na Extrudu Med Infinity Baits Jdi na Extrudu Česnek Infinity Baits Jdi na Extrudu Kukuřice Infinity Baits Jdi na Extrudu Scopex Infinity Baits


FEEDER EXTRUDY

Feederové extrudy jsou výbornou rychle účinkující nástrahou pro lov na položenou. Vyrábí se speciálním postupem z kukuřice a její finální podoba je napuštěna atraktory a esencemi.

Tato plovoucí změkčená nástraha dobře a hlavně dlouho drží na háčku. Díky tomu dokáže vydráždit většinu cílových ryb k záběru. Dobře fungují zejména při lovu cejnů a kaprů.

Velikost: 4mm, Hmotnost balení: 30g

Zvolte příchuť:

Jdi na feeder extrudy Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Vanilka Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Anýz Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Med Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Česnek Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Kukuřice Infinity Baits Jdi na feeder extrudy Scopex Infinity Baits