Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

09. 06. 2015 | Zprávy od vody 2015

Listopadová akce

report Listopadová akce Infinity Baits

Je polovina listopadu a venku stále relativně slušné počasí. Mám pár dní volna a neváhám vyrazit na jednu z posledních letošních akcí. Na velkou svazovou vodu odjíždím téměř bez krmení, nechci totiž obětovat den čekáním na poštu a krmení si nechávám poslat na nejbližší poštu od mého loviště. K vodě přijíždím dopoledne a mám tak spoustu času na přípravu stanoviště. Když mám vše téměř hotové, přichází sms od České pošty a odpoledne si v klidu jedu pro balík s boilím.

Pro tuto podzimní výpravu jsem zvolil řadu Monster Crab a novinku Wasabi. Pod háček jsem našil dvě kuličky Craba a obalil pastou, druhý prut byl osazen panáčkem Wasabi a také obalen do pasty. Až do druhého dne se nedělo skoro nic. Měl jsem jen jeden záběr od obrovského 62cm dlouhého cejna.

Druhý den začalo úřadovat Wasabi. Nejprve mě potěšil krásný sumec a po něm jsem začal chytat konečně i kapry. Večer se mi povedlo ulovit 90cm dlouhého šupináče, který atakoval hranici 12kg a ráno jeho krásně stavěného, o něco lehčího brášku. Po dvou pěkných rybách už jsem si zbytek výpravy jen užíval a pochytal ještě několik menších kaprů.

Za Infinity team Rosťa Souček

report Listopadová akce Infinity Baits report Listopadová akce Infinity Baits