Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

02. 07. 2017 | Zprávy od vody 2017

Květnové radovánky

report Květnové radovánky Infinity Baits

Kapr 23,1 kg 96cm na boilies N1

Poslední týden v květnu jsme s Blankou vyrazili na pár dní na ryby a oba se těšili na odpočinek u vody a hlavně na nové rybářské zážitky. Počasí bylo parádní a tak hned po příjezdu zakrmujeme místo směsí pelet fermentované kukuřice a nakrájeného boilie. K nahozeným montážím dokobruji několik kuliček oblíbené Nekonečné Olihně a N1.

report Květnové radovánky Infinity Baits report Květnové radovánky Infinity Baits

Středeční odpoledne i večer se nesly ve velké aktivitě ryb a my zdolali několik krásných úlovků. Bohužel SD karta z fotoaparátu si „vybrala svou slabší chvilku“ a fotky z tohoto dne zmizely v nenávratnu. A tak osobáček v podobě metrového amura s váhou 13kg zůstane jen v našich vzpomínkách, ale ty nám nikdo nevezme. Jedinou fotkou amura zůstal přefocený displej fotoaparátu na mobil. Pravidelný rituál ve formě krmení jak spombem, tak kobrou, přináší své ovoce v podobě krásných záběrů.

report Květnové radovánky Infinity Baits report Květnové radovánky Infinity BaitsKapr 19,7kg na boilies Nekonečná oliheň

Druhý den ráno ryby dál atakují naše nástrahy a krátce po 6té hodině se mi podaří zdolat krásného 91cm dlouhého lysce s váhou 19,7kg. Nádherný kapr, který neodolal 20mm boilie Nekonečná Oliheň. Nedlouho po té přichází další záběr Blance na Salmona a po pěkném souboji zdolává kapra 86cm dlouhého s váhou 15+ , kterého jsme si podle skvrnky pod okem pojmenovali „očko“. Přes den zkoušíme také i zig rig, který měl úspěch. Salmonové pop nástraze neodolal 96cm dlouhý a 11kg vážící amur.

report Květnové radovánky Infinity Baits report Květnové radovánky Infinity BaitsKapr 23,1 kg 96cm na boilies N1

report Květnové radovánky Infinity Baits report Květnové radovánky Infinity BaitsKapr 19,5kg na boilies N1

Další dny až do neděle jsme si užívali nádherných chvil a krásných záběrů od místních ryb této roudnické pískovny. V neděli před jednou hodinou ráno přichází neuvěřitelná jízda na mém prutu s N1. Po tomto nočním boji a bezchybném podebrání ryby Blankou vím, že mám na podložce svého životního 98cm kapra lysce vážícího 23,1kg . Noční focení je pro nás stále oříškem, ale nakonec se pár fotek povedlo, hlavní jsou ale stejně vzpomínky. Ještě v neděli ráno i Blanka na N1 přivádí do podběráku parádního šupíka s váhou 19,5kg.

Moc jsme si užili tyhle krásné chvíle na pískovně a víme, že se sem zase vrátíme, protože to tu máme fakt rádi.

Za Infinity team Dušan "Vlček" Vlk a Blanka

report Květnové radovánky Infinity Baits report Květnové radovánky Infinity Baits report Květnové radovánky Infinity Baits