Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

29. 11. 2015 | Zprávy od vody 2015

Klidné časy

report Klidné časy Infinity Baits

Měl jsem před sebou pár dní volna, které jsem mohl strávit na své oblíbené přehradě.

Naskládal jsem vše do auta a upaloval k vodě.

Vše se mi zkomplikovalo už na začátku, kdy jsem si chtěl vybrat místo. Všechna předem vytipovaná nebo ucházející místa byla obsazena. Den se chýlil ke konci a obloha se začala rychle stmívat. Proto jsem si už nemohl vybírat a vzal jsem první volné místo, co jsem uviděl. Na tomto místě jsem se rozhodl strávit noc a hledání lepšího místa nechal na druhý den (jsem hold vybíravý).

Po probuzení jsem tedy usedl opět na člun a začal hledat vyhovující místo. Znovu jsem se ocitl v situaci, kdy se mi zdálo, že je nemožné vůbec nějaké místo najít. Takový nával u vody jsem zažil snad poprvé a už jsem přemýšlel, že pojedu domů. Avšak nevěděl jsem, kdy opět budu moci na delší dobu k vodě. Tak jsem si řekl, že ještě zkusím hodinu nějaké to místo hledat. Nakonec jsem měl štěstí a místo našel. Měl jsem neuvěřitelnou radost a začal jsem ihned vše rozbalovat a zakrmovat.

report Klidné časy Infinity Baits report Klidné časy Infinity Baits

Poprvé jsem měl možnost na této vodě vyzkoušet boilies Wasabi, s kterým jsem ještě nechytal. První zakrmení jsem zvolil 1kg boilie wasabi a 1kg krmného boilie fish zalité Liver activem Wasabi.

Záběry začaly chodit až další den z rána. Po průběžném dokrmování jsem chytal mnoho ryb, ale chodili jen menší kapříci. Popravdě jsem si i myslel, že nebudou chodit velké ryby, když byla řeka obsazena tolika rybáři.

report Klidné časy Infinity Baits report Klidné časy Infinity Baits

Poslední noc jsem chytnul i drobet vetší kapry. Tito kapři sice nebyli obřích rozměrů, ale i tak pro mě byli hodně cenění a byl jsem potěšen. :D

Boilie Wasabi kapříkům chutnalo a určitě po něm vyrostou. :D

Já už se těším, až ho budu moci zase vyzkoušet, ovšem doufám, že u klidnější vody.

Za Infinity team Zdeněk Mašek

report Klidné časy Infinity Baits report Klidné časy Infinity Baits report Klidné časy Infinity Baits report Klidné časy Infinity Baits