Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.
google-site-verification: google179284dd45425613.html
       

Úvod » KRMÍTKOVÉ SMĚSI

KRMÍTKOVÉ SMĚSI

Krmítkové směsy Infinity Baits

 

Krmítkové směsi

Naše krmítkové směsi obsahují pekárenské výrobky, rybí moučky, drcené ptačí a mnoho dalších komponentů, jež tvoří atraktivní celek. Při vývoji jsme se zaměřili na atraktivitu, soudržnost a rozpustnost směsí ve vodě.

Aby krmítková směs ideálně fungovala, nesmí z ní ve vodě být „betonová“ hrouda. Proto je důležité směs správně namíchat.

Hmotnost balení: 1kg, 3kg

 

 

 

 

Zvolte příchuť:

Jdi na Krmítkové směsy Jahoda/Ryba Infinity Baits Jdi na Krmítkové směsy Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Krmítkové směsy Vanilka Infinity Baits Jdi na Krmítkové směsy Anýz Infinity Baits Jdi na Krmítkové směsy Med Infinity Baits Jdi na Krmítkovou směs Česnek Infinity Baits Jdi na Krmítkové směsy Kukuřice Infinity Baits Jdi na Krmítkové směsy Scopex Infinity Baits


Návod na přípravu:

Ke krmítkové směsi postupně přidávejte malé množství vody, nebo jiné tekuté složky až dosáhnete konzistence, při které umáčknete v ruce kompaktní hroudu, ale lehkým pohybem dlaně se směs opět rozdrolí. Takto připravenou návnadu můžete bez obav nahodit a máte jistotu, že bude fungovat tak jak má.