Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » IFB doplňky

IFB doplňky

V této kategorii naleznete produkty, které Vám usnadní práci s nástrahami, s jejich skladováním a také které Vám zpříjemní pobyt na rybách.

Jdi na Obaly na nástrahy Infinity Baits Jdi na Kyblíky Infinity Baits Jdi na Fleece polštář Infinity baits


OBALY

Vzhledem k velké poptávce obalových nádob jsme se rozhodli tyto produkty zahrnout do naší nabídky. Nyní máte možnost zakoupit některé námi vybrané dózy a láhve na vaše nástrahy za velice přijatelnou cenu. Nádobky se dají využít například k dipování, nebo uchování vašich tekutých přísad.

Všechny nádobky jsou vyrobeny z klasických kvalitních materiálů jakými je PVC a HD-PE.

Zvolte druh:

Jdi na Dózu 150 ml Infinity Baits Jdi na Dózu 300 ml Infinity Baits Jdi na Dózu 200ml Infinity Baits Jdi na Dózu 500 ml Infinity Baits 


KYBLÍKY

Kvalitní černé plastové kyblíky s průhledným víčkem a logem Infinity Baits  budou tím pravým pro uchovávání a transport Vašich nástrah. Díky svému hranatému tvaru ušetříte spoustu místa při skladování a transportu.

Objem: 5,5 a 11 litrů

Zvolte druh:

Kyblík 5,5l Infibity Baits Kyblík 11l Infibity Baits


POLŠTÁŘEK

Kvalitní polštář z materiálu fleece ve vysoké gramáži v zelené barvě s výšivkou loga Infinity Baits. Logo je zapuštěné do materiálu, při kontaktu s hlavou, resp. s obličejem, není nijak nepříjemné na dotyk. Polštář je příjemně měkký, švy jsou vnitřní, bez lemovky, tedy nijak netlačí. V polštáři je standartní polštářová vložka, kterou lze vyjmout. Zapínání se nachází na zadní staně v cca jedné třetině, je na suchý zip a je plně překryté fleecem, tedy ani při otočení polštáře neucítíte nic nepříjemného.

Polštář je možné prát, praní vnitřní části i potah otočený na rub je možné do 40°C.

Rozměry: 45 x 35 cm

Jdi na Polštářek:

Jdi na Fleece polštář Infinity baits