Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Feeder pelety

Feeder pelety

Feeder pelety slouží jako výborná rychle fungující nástraha nebo návnada. Dokáží nachytat ryby i ve velmi krátkém čase. Toho se využije zejména při krátkých vycházkách. Pelety se hodí jak k lovu na klasickou položenou s krmítkem tak i pro „kaprařinu“ s boiliesovou montáží.

Jdi na Feeder pelety Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Infinity Baits


FEEDER PELETY

Feederové pelety jsou výbornou rychle účinkující nástrahou pro lov na položenou. Tyto pelety jsou přelity speciální zálivkou, díky níž je dosaženo maximální atraktivity. K dostání jsou v široké nabídce příchutí, takže si vždy najdete tu pravou pro aktuální podmínky.

Tyto pelety jsou určeny jako nástraha „pod háček“ a vydrží v závislosti na aktivitě ryb a teplotě vody nastraženy minimálně 4 hodiny.

Velikost: 12 mm, Hmotnost balení: 120 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Feeder Pelety Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Feeder pelety Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Feeder Pelety Vanilka Infinity Baits Jdi na Feeder Pelety Anýz Infinity Baits Jdi na Feeder Pelety Med Infinity Baits Jdi na Feeder Pelety Česnek Infinity Baits Jdi na Feeder Pelety Kukuřice Infinity Baits Jdi na Feeder Pelety Scopex Infinity Baits


METHOD FEEDER PELETY

Speciální vnadící pelety určené pro lovnou techniku Method Feeder s použitím krmítek s formičkou. Další využití je k zákrmení lovného místa vytvarováním do vnadících koulí, případně jako doplněk do krmítkových směsí.

Pelety se skládají z přírodních složek se specifickými lepivými vlastnostmi, které postupně uvolňují mikročástice s aroma. Pelety jsou po zmáčknutí lepivé, jejich lepivost lze zvýšit mírným navlhčením.

Rozpustnost těchto pelet je 30 až 60 minut.

Hmotnost balení: 500 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Method feeder pelety Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Vanilka Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Anýz Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Med Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Česnek Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Kukuřice Infinity Baits Jdi na Method feeder pelety Scopex Infinity Baits