Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Dipy - tekuté a práškové

Dipy - tekuté a práškové

Dipování patří k základním metodám zatraktivnění nástrah. Nabízíme jak tekuté Amino dipy, tak práškové Absolute power dipy. Každý tip dipu funguje na trochu jiném principu, ale v některých případech může být výhodné použít i kombinaci obou druhů. Dipy jsou vyráběny ve všech příchutích boilies, ale je samozřejmě možné příchutě kombinovat a dát tak prostor vlastní fantazii.

Tekuté amino dipy se užívají zejména k několika hodinovému až několikadennímu dipování,. Pro maximální zatraktivnění nástrah je možné namočit boilies nejprve na několik hodin do amino dipu a poté ho obalit v práškovém absolute power dipu.

Absolute power dip je určený k okamžitému zatraktivnění čerstvého, nebo i vylouhovaného boilies. Boilies několikrát namočíme a obalíme v práškovém dipu. Vytvoříme tak obal, který se po kontaktu s vodou začne pomalu rozpouštět a uvolňovat atraktory do okolí. Naše Absolute power dipy se vyznačují dlouhou výdrží na nástraze.

Jdi na Amino dipy - tekuté Infinity Baits Jdi na Absolute Power Fluoro  Infinity Baits Jdi na Powder dipy Infinity Baits


AMINO DIPY

Použití aminodipů je velice jednoduché. Požadovanou nástrahu jednoduše ponoříme do dipu a necháme jí v něm několik hodin až dní. Poté nástrahu z dipu vyjmeme a můžeme rovnou použít k lovu. Další možností je obalení v absolute power dipu, což se používá zejména v zimě a brzkém jaře, abychom dosáhly neodolatelné atraktivity ve studené vodě.

Předností dipů je použití surovin a esencí, které se výborně uvolňují i ve studené vodě. Tím se stávají velice atraktivními po celý rok.

Objem balení: 100ml

Zvolte příchuť:

Jdi na Amino dip Švestka Infinity Baits Jdi na Amino dip Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Amino dip Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Amino dip Smoothie Infinity Baits Jdi na Amino dip Pinky Infinity Baits Jdi na Amino dip Banana Infinity Baits Jdi na Amino dip Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Amino dip Monstrer Crab Infinity Baits Jdi na Amino dip Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Amino dip Stinky Infinity Baits Jdi na Amino dip N1 Infinity Baits Jdi na Amino dip K2 Infinity Baits


ABSOLUTE POWERY - PRÁŠKOVÉ DIPY

Základem našich práškových dipů je, GLM extrakt, sladidlo NHDC, kořeněnící extrakty, dále pak podle druhu prášková esence, N-butyric acid a další složky. Absolute floro power dipy jsou navrženy tak, aby maximálně zatraktivnily vaši nástrahu. Právě toto je podpořeno fluoro barvou, která ve vodě vytvoří kolem nástrahy jakýsi výrazný obal a nástrahu tím zviditelní.

Hmotnost balení50g

Zvolte příchuť:

Jdi na Absolute power Švestka Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Jahoda/Ryba Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Kořeněná játra Ininity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Smoothie Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Pinky Infinity Baits Jdi na Absolute power Banana Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Monster Crab Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Stinky Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro N1 Infinity Baits Jdi na Absolute power K2 Infinity Baits


#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

POWDER DIPY - PRÁŠKOVÉ

Powder dipy představují další možnost zatraktivnění vašich nástrah. Neobsahuje esence, jsou tvořeny pouze z přírodních a živočišných extraktů. Tyto jedinečné prášky s pudrovitou jemností několikanásobně zatraktivní nástrahu a umožňují hned několik způsobů použití.

Hmotnost balení: 50 g

Zvolte druh:

Jdi na Powder dip Liver Infinity Baits Jdi na Powder dip Krill Infinity Baits Jdi na Powder dip GLM Infinity Baits Jdi na Powder dip Squid Infinity Baits Jdi na Powder dip Spices Infinity Baits