Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Dárkové sety, Bait boxy

Dárkové sety, Bait boxy

Jdi na Dárkové sety Infinity Baits Jdi na Boilie bait boxy Infinity Baits Jdi na Feeder bait boxy Infinity Baits


DÁRKOVÉ SETY

Blíží se Vánoce, někdo má narozeniny, nebo chcete své drahé polovičce koupit dárek k výročí, ale nevíte si rady s výběrem? Ulehčete si starosti a věnujte originální dárek.

Zvolte druh:

Jdi na Dárkový set malý Infinity Baits Jdi na Dárkový set velký Infinity Baits


BOILIES BAIT BOXY

Boilie bait boxy jsou určeny pro rybáře, kteří preferují kratší vycházky k vodě, chtějí reagovat na každou situaci a mít vše potřebné po ruce. V našem boxu najdete vše potřebné pro aktivní lov a k těmto potřebným doplňkům si sami navolíte preferovaný průměr pelet i boilies, který se k vašemu chytání nejlépe hodí.

Zvolte příchuť:

Jdi na Boilie bait box Švestka Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Smoothie Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Pinky Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Banana Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Monster crab Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Boilie bait box Stinky Infinity Baits Jdi na Boilie bait box N1 Infinity Baits Jdi na Boilie bait box K2 Infinity Baits


FEEDER BAIT BOXY

Feeder bait boxy jsou určeny pro rybáře, kteří preferují tuto rybolovnou techniku, chtějí reagovat na každou situaci a mít vše potřebné po ruce. V našem boxu najdete vše potřebné pro aktivní lov a k těmto potřebným doplňkům si sami navolíte preferovaný průměr pelet i boilies, který se k vašemu chytání nejlépe hodí.

Zvolte příchuť:

Jdi na Feeder bait box Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Feeder bait box Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Feeder bait box Vanilka Infinity Baits Jdi na Feeder bait box Anýz Infinity Baits Jdi na Feeder bait box Med Infinity Baits Jdi na Feeder bait box Česnek Infinity Baits Jdi na Feeder bait box Kukuřice Infinity Baits Jdi na Feeder bait box Scopex Infinity Baits