Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Carp nuggets (dumbbells)

Carp nuggets (dumbbells)

Kapří nugety vyrábíme ve dvou variantách, plovoucí a potápivé. Nástraha je vysoce atraktivní a ve vodě díky fluoro barvám i dobře viditelná, což nenechá žádného zvědavého kapra chladným. Nugety se nám osvědčili jak samotná nástraha, která je mimo klasické kaprařiny perfektní i k lovu na feeder, tak i v kombinaci s potápivou nugetou či boiliesem.

Vhodnou prezentací je kombinace potápivého boilies a plovoucí carp nugety. Účinnost této kombinace se projeví zejména při snížené aktivitě ryb, nebo pokud například chytáte v plošném zákrmu a svojí nástrahu nugetou zvýrazníte od ostatní návnady. Jistě budete pozorovat nárůst počtu záběrů.

Výhodou je i samotný neokoukaný tvar nugety, kdy opatrní a zkušení kapři již tvar kuličky mají prokouknutý a příliš mu nedůvěřují.

Jdi na Carp Nuggets dipované Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Infinity Baits


CARP NUGGETS

Obsahují silné atraktory a exkluzivní esence, které dokáží probudit kapry z naprosté letargie. Dají se použít jako samostatná nástraha, nebo v kombinaci s čímkoli jiným (např. plovoucími fluoro nuggetami). Tato nástraha je vyrobena ze shodné směsi jako příslušné boilies a proto doplňují jednotlivé příchuťové řady.

Nuggety jsou určeny především k zatraktivnění boilies nebo k užití jako samostatnou nástrahu. Jejich válečkovitý tvar pomůže přelstít i ty nejostražitější kapry na extrémně prochytávaných a těžkých vodách.

Nabízíme v průměru: 14 mm, Délka: 18 mm, Hmotnost balení: 100 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Carp Nuggets dipované Švestka Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets Smoothie Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Pinky Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Banana Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Nekončná oliheň Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Monster Crab Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované Stinky Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované N1 Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets dipované K2 Infinity Baits


POP UP CARP NUGGETS

Plovoucí Carp Nuggety obsahují silné atraktory a exkluzivní esence, které v kombinaci s fluoro barvou dokáží probudit kapry z naprosté letargie. Dají se použít jako samostatná nástraha, nebo v kombinaci s čímkoli jiným. Díky dipu, ve kterém jsou naloženy, vám vydrží maximálně atraktivní po dlouhou dobu a nikdy nevyčichnou.

Jejich válečkový tvar pomůže přelstít i ty nejostražitější kapry na extrémně prochytávaných a těžkých vodách.

Nabízíme ve velikostech: 10 x 14 mm, 14 x 18 mm,  Hmotnost balení: 50g

Zvolte příchuť:

Jdi na Carp Nuggets pop-up Švestka Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Smoothie Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Pinky Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Banana Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Monster crab Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up Stinky Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up N1 Infinity Baits Jdi na Carp Nuggets pop-up K2 Infinity Baits