Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Boilie mixy, Amino komplexy

Boilie mixy, Amino komplexy

Možnost koupení mixu a aminokomplexu svádí k experimentům. Ovšem věřte, že naše rady máme podložené dlouhým vývojem a velkým množstvím nachytaných kaprů. Doporučená dávkování jsou tedy jakousi jistotou v nekonečné cestě vývoje a poznání.

Kombinací našich boilies mixů a aminokomplexů v doporučeném množství do vajec vám můžeme zaručit, že se směs bude dobře rolovat a pojit.

Jdi na Boilie mixy Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Infinity Baits


BOILIE MIXY

Mixy jsou sestaveny tak, aby se při dodržení doporučeného dávkování mixů a aminokomplexů daly bezproblémově rolovat.

Mixy dobře pojí a složky aminokomplexu zapadají ke složení každého Boilies mixu. Tím je vytvořeno po všech stránkách vyvážené boilies, které kapři budou s chutí přijímat.

Hmotnost balení2kg, 5kg, 20kg

Zvolte druh:

Jdi na Fish Boilie mixy Infinity Baits Jdi na Spice Squid Boilie mixy Infinity Baits Jdi na Boilie mixy Smoothie Infinity Baits Jdi na Boilie mixy Pinky Infinity Baits Jdi na Boilie mix Banana Infinity Baits Jdi na Smoked salmon Boilie mixy Infinity Baits Jdi na Stinky Boilie mixy Infinity Baits Jdi na N1 Boilie mixy Infinity Baits Jdi na Boilie Mix K2 Infinity Baits


AMINO KOMPLEXY

Všechny naše aminokomplexy jsou složeny z prvotřídních surovin předních světových výrobců.

Při vývoji jsme se zaměřili na celkovou vyváženost výsledného boilies, jak po stránce nutriční tak i chuťové. Výslednicí je pak kombinace aminokomplexu a příslušného boilies mixu.

Objem balení:  100ml, 250ml, 1000ml

Zvolte druh:

Jdi na Aminokomplex Švestka Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Jahoda/ryba Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Kořeněná játra Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Smoothie Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Pinky Infinity Baits Jdi na Aminokomplex Banana Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Monster Crab Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy Stinky Infinity Baits Jdi na Aminokomplexy N1 Infinity Baits Jdi na AminoKomplex K2 Infinity Baits